Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a leghatékonyabb módszer...

Mi a leghatékonyabb módszer depresszió ellen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Társasági élet?
2009. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mozgás, sport, semmi unatkozás, csokoládé, valaki, aki szeret és te is őt.
2009. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem létezik rá csodaszer, én sokszor voltam depressziós, az az állapot, amikor gyakorlatilag nincs értelme élned, nincsenek céljaid, nincs miért felkelned. erre nincs jó módszer, mivel ez nem betegség, ha akár gyógyszereket szedsz, vagy tréningezel, azzal talán tudod tünetileg kezelni, de attól még az életed sz.r marad, és előbb-utóbb rájössz újra, és újra abba az állapotba kerülsz.

ha tudsz, akkor változtatni kell az életeden, ha nem áll hatalmadban változtatni, akkor így marad.

2009. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az ártatlanok halálsikolyainak hallgatása
2010. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pszichoterápia, súlyos esetben pedig gyógyszeres kezelés.
2010. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A depresszió betegség nem állapot.
2010. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23-51 Ez mi? Az ártatlanok halálsikolyainak hallgatása?????
2010. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"mivel ez nem betegség" - nem akarlak elkeseríteni barátom, de a depresszió BETEGSÉG! Méghozzá lassan már népbetegség lesz, mert annyian vagyunk!
2010. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!