Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depresszió? (Kérdésed túl...

Depresszió? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kitöltöttem 11 internetes depressziós tesztet, és mind depisnek ítélt. 7 teszt csak depisnek, 1 közepesen depisnek, 3 pedig súlyos depisnek. :(

Ezek az internetes tesztek igazat mondanak?

Úgy értem tényleg elég szarul vagyok(levert hangulat,

érdeklődés beszűkülése,

örömtelenség,

aktivitás és kezdeményezőkészség csökkenése,

figyelmetlenség, feledékenység,

alvás, étvágy megváltozása,

gondolkodás negatív irányú változása (csökkentértékűség érzése, fokozott aggódás, halálvágy).)

, minden bajom van..., de ezek mennyire megbízhatóak?


2011. febr. 15. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

nem az igaziak , menj el egy rendes pszichológushoz majd ő megmondja

de ahogy leírtad , igen ez lehet egy kezdődő depresszió

2011. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi


igazából már kettő éve van, tavaly rosszabb volt, az óta változott, jobb lett, most meg kezdek megint olyan szar kedvűvé válni, mint amilyen voltam tavaly :S


16/l

2011. febr. 15. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
szomorú azért hogy ilyen fiatalon vannak már depressziós emberek , van valami háttere ennek hogy mi történt hogy depressziós lettél? már ha megkérdezhetem
2011. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valami történt veled hogy ilyen lettél, vagy csak úgy ilyen lehet a személyiséged?
2011. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

gimibe kerültem

régen is csúfoltak, itt is = nincs önbizalmam, sosem volt

nem tudok beilleszkedni

túlérzékeny voltam, vagyok

azt hiszem ezer éve nem a saját utamat járom(szülők miatt)

vmi miatt úgy érzem semmire sem vagyok képes :(

2011. febr. 15. 19:45
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy ez számít-e, de régen rengeteg veszekedés volt itthon
2011. febr. 15. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

jajj, ezt a gimis dolgok mindenki átéli. :) nyugi énis így voltam vele. utána mindig véletlenül hozzácsapódtam a többiekhez, és elkezdtem velük társalogni, így mára már nem vagyok egyedül. :) pedig régen senkihez se szóltam, megvoltam egyedül, és én is mindig azt hittem engem beszélnek ki. próbálj meg velük beszélgetni, így lehet van is okod rá hogy beszélnek rólad- azt hiszik hogy egoista vagy, hogy nincs rájuk szükséged.

például elkérhetnéd valaki füzetét bemásolni a dolgokat, onnét már elkezdhet alakulni a dolog. esetleg hallod hogy társalognak valamiről, hozzászólsz a témához, hogy szerinted ez így van, vagy nincs, és máris elkezdtél barátkozni.

persze mindenhol vannak a 'legjobbak' akiktől úgy mond tartanak a többiek, de mindig vannak olyanok, akik kedvesek is. próbáld meg velük :)

amúgy ahogy múlnak az évek ők is változnak, és észre fogják venni hogy milyen gonoszak voltak hogy piszkáltak téged.

családi gondjaid még most is vannak? milyen tanuló vagy? gondolom hogy új suliba kerültél rontottál... nincs ott valamilyen ismerősöd akivel együtt kerültél a gimibe?

2011. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

van itt ember a volt sulimból, de sose voltunk annyira jóban

igen,apumék mindenbe beleszólnak

köszi

2011. febr. 16. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!