Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám abbahagyni a...

Hogy tudnám abbahagyni a vihogást?

Figyelt kérdés
Tök komolyan kérdezem. Mert szerintem már tök gáz, hogy valamin elkezdek nevetni, és onnantól már minden szón vihogok, sokszor ki se tudok mondani egy normális mondatot. Nem lenne gáz ha olyankor mások is nevetnének, de általában már minenki abbahagyja én meg csak vihogok mint valami idióta..:S Ezt hogy tudnám befolyásolni?
2009. nov. 27. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én alapvetően nagyon komoly vagyok, de ha röhögök valamin, akkor az tényleg nagyon vicces kell hogy legyen, viszont nem tudom könnyen abbahagyni... nem tudom hogy kell, csak megerőltetem magam, és leállok
2009. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba,nevetni JÓ :D Sz*rd le,h idétlen és nevess :D
2009. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a nevetés egészséges, és meghosszabítja az életet, úgyhogy nevess sokat!
2009. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Álj le az anyagról!
2009. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

en is igy vagyok vele=))

pl mostis=))

de en csak a suliban=))

2009. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Néha nagyon rosszkor jön rám, pl. egy barátnőm éppen azt részletezi, hogy hogy szakított a barátjával, vagy felelés közben.. És annyira bunkónak érzem magam. Ilyenkor megpróbálok valami rossz, számomra szomorú dologra gondolni. Néha bejön, néha nem.
2009. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
22:47 Ez jó volt :D
2009. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

VIHOGJ!!!

Sz*rd le tényleg, hogy a többiek abbahagyták, jobb esetben, folytatják a nevetést, azon hogy te nevetsz :D Én szeretem az ilyen helyzeteket, nevetek azon, hogy más még mindig nevet. :D


*TyLeR* vtam

2009. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, ha mindig nevetsz =)
2009. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén magadat, egy zavartalan röhögés nem válik idétlen vihorászássá. Vagy igen.
2009. dec. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!