Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz feszültséglevezetés:vagd...

Rossz feszültséglevezetés:vagdosom, vagyis inkább "vésem" a karom. Hogy tudnám abbahagyni?

Figyelt kérdés

Tudom,furcsán hangzik, de ez már lelki függőséget is okoz nekem, tehát nem könnyű abbahagynom. Viszont a hegek itt maradnak a karomon, elég feltűnő, és nem is fog elmúlni, tudom, mert van olyan ami már kb fél éve ittvan:/


Igazábol nem is tudom ,miért csinálom, de már nem nagyon tudom abbahagyni. Utána mindig nagyfokú megkönnyebbülést érzek, ezért, gondolom feszültséglevezetés...

Tudom ,más módszerekhez kéne folyamodnom, de már nemnagyon tudok ezzel leállni.


(Amúgy rotringgal szoktam,szó szerint *vésni* , néha ha nincs kéznél más, tollal,vagy egyéb éles tárggyal.)

VALAKINEK HASONLÓ TAPASZTALAT/PROBLÉMA???


2011. márc. 16. 13:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

vagy javaslat, mit csináljak helyette, hogy hagyjam abba?


és ez milyen lelki problémákra vezethető vissza?

2011. márc. 16. 13:47
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Menj el a háziorvosodhoz először. Mondd el neki a gondodat. Ő beutal a megfelelő helyre. Meg kell tenned, mert ez az állapot csak rosszabbodhat.
2011. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy mi után kezded el csinálni.
2011. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy pszichológushoz vagy pszichiáterhez - tényleg, a saját érdekedben.

Szépen fogsz kinézni, amikor menned kell tetanusz-oltásra, mert egy kis nem oda való dolog volt a rotringon.

Meg kellene próbálnod abbahagyni(vagyis nem próbálni kellene, hanem abba kéne hagyni).

2011. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Tegyel egy befottes gumit a csuklod kore huzd ki majd ereszd el. Lehetoleg jo eroset, vagy akar tobbet is.
2011. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen időszakom, mikor páromat elveszítettem balesetben. 3 évig tartott. Pengével falcoltam a karom, pár heg még most is feltünő, a legtöbbet letetováltattam. A mai világban elfogadottab egy tetoválás, mint a hegek.

Igen sajnos ez mániás dolog.

Keress egy embert, aki vigyáz Rád és törődik Veled. Biztos van ilyen a környezetedbe! Ez amúgy menális gondok miatt alakul ki.

Egyedül nem biztos, hogy abba birod hagyni, de egy jó barát, egy kapaszkodó segít! Hidd el!

2011. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen problémám. Alig tudtam abbahagyni, mikor jöttek a dührohamok -> penge ...

aztán elvittek pszichológushoz, ahol abba KELLETT hagynom

mostmár leszoktam róla, de az osztályban mindenki mondogatja h "köcsög emos" meg nem tom... mindenki látja

jön a nyár én meg vágott kézzel fogok mászkálni ://

szóval a TE ÉRDEKEDBEN hagyd abba, vagy ne ott csináld ahol látják (combon jobban fáj)

szurkolok neked!

14/L

2011. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2011. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
13:48nak: nem budapesti vagyok, de mér..?
2011. márc. 19. 21:58
 10/12 A kérdező kommentje:
21:42, köszi(: és neked nemvolt nehéz abbahagyni egyik pillanatról a másikra ? v csinálsz helyette vmi mást..?
2011. márc. 19. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!