Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy, hogy sosem...

Miért érzem úgy, hogy sosem vagyok egyedül? 17F

Figyelt kérdés
Már lassan 18 leszek és mióta az eszemet tudom, úgy érzem, hogy sosem vagyok egyedül, tehát mindig hátranézek a szobámban is mikor csak ülök a gépem előtt, hogy van-e ott valaki/mi vagy mikor csak szimplán sétálok az utcán akkor is van egy olyan érzésem, hogy ezt nem csak én élem át, hanem más valaki/valami is érzékeli, vagy látja amit csinálok. Ehhez egy kis félelemérzet is kapcsolódik, de az leginkább csak sötétben, vagy este. De ha megy a Tv közben, vagy fel van kapcsolva a villany a közelben, akkor nincs ilyen, csak az, hogy ezt nem csak én élem át amit csinálok. Remélem érthetően fogalmaztam. Mással is előfordul ilyen? Vagy csak én vagyok így?
2013. dec. 30. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

néha velem is előfordul, de ez lehet csak szimpla fáradtság is ám - pláne, ha leginkább tényleg este jelentkezik.


Az agyunk fura dolgokra képes. Tudatosan próbáld elterelni a figyelmedet róla.


Vagy, ha hiszel a természetfeletti dolgokban, esetleg menj el egy egy ilyesmikkel foglakozó emberhez, hogy van-e "láthatatlan társad", akit le tudna választani rólad. Több ötletem nincs.

2013. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hiszek a természetfeletti dolgokban. Badarság az, hogy csak fizikai világ van, persze nem vagyok ezotéria híve, de biztos vagyok abban, hogy vannak különleges erők, van Teremtő, és vonzás törvény stb.. De ez még nem feltétlen jelenti azt, hogy emiatt van, mert most igaz fáradt vagyok, és már kezd zavaró lenni, ezért is írtam ki a kérdést, mert most is jelentkeznek ezek a dolgok, de nem csak akkor van, ha fáradt vagyok. Ha tudatosan próbálkozom, akkor pedig ott van bennem, hogy arról akarom elterelni a figyelmem, tehát sosem fog elterelődni róla.. :)
2013. dec. 30. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
kényszerbetegség?
2013. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nem lehet hülyeség. De nincs kinek elmondanom.
2013. dec. 30. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:

az igazság az... sosem nem vagy egyedül!


^^


hát én ilyet az után érzek miután megnézek valami ilyen fosatós filmet néha egész sokáig de aztán elmúlik, szoktál ilyen filmeket nézni?

2013. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem szoktam, hogy ne tegyek még rá 4 lapáttal. Mert volt már ilyen. Azóta direkt nem nézek semmilyen horrort. Egyet láttam.
2013. dec. 31. 01:16
 7/8 anonim válasza:
melyiket láttad?
2014. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mármint filmet?

Régebben a Fűrészt, de attól nem féltem. 1 éve kb a Paranormal Activity-t. :)

2014. jan. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!