Normális vagyok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,enyhén depressziós.Mivel új helyre költöztünk,és még ugyanabba az iskolába járok,de hamarosan sulit váltok...Elvesztettem a barátaimat emiatt.Egész nap Nirvanát hallgatok,és ettől még jobban fokozódik ez,de imádom..

2013. dec. 31. 19:06
 1/3 anonim válasza:

A zene szerintem ilyen szinten nem befolyásol semmit.

Ha meg elveszíted a költözés miatt a barátaidat, azok nem igazi barátok.. De véleményem szerint jó, ha új embereket ismersz meg.

2013. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én is tizenhárom éves vagyok, depressziós és megfelelési kényszerben szenvedek, azaz mentális beteg vagyok. Az is meglepő, hogy én is Nirvanát hallgatok, és azt hiszem közre játszik egy kicsit. Mármint a zenéjük, csak kis mértékben, de Kurt Cobain melankolikus természete nagyobb részben közre játszhat.Ez volt félig a veszteségem a depresszióval szemben :/ Hát, a barátos kérdésben megeshet, hogy nem tudok sokat segíteni - az életem nagy részében a magányé voltam. De, ha emiatt nem barátkoznak veled többet, akkor igazából nem is értek sokat. Hidd el nekem! :) Ha új iskolába fogsz járni, akkor rengeteg embert megismerhetsz, csak azt a kis időt kell kibírnod, ameddig át nem iratkozol! Igazából, mindenkinek vannak fájdalmas pillanatai(akár több hónap is lehet, vagy év) az életében, ne hidd azt, hogy nem vagy normális, sőt!

Ha beszélni akarsz valamiről nyugodtan írhatsz! :)

Love,peace,empathy :)

2014. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok, nem vagyok deppis, de sok Nirvana számot gitározok.
2021. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!