Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egyik barátnőm szerelmes...

Narutix35 kérdése:

Az egyik barátnőm szerelmes Andy (Six) Biersackbe! Összejöhet neki?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó h én nem szeretem Andyt, csak ő tényleg szerelmes belé ,de még csak 12 éves.Szomoru mert tudja h neki tuti nem jön össze,de azért megkérdezném h mit gondotok erről?összejöhet neki?

2014. jan. 3. 12:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
17%
Az a szomorú hogy ilyen nyálgépbe szerelmes. Egyébként nem jöhet össze
2014. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem is nyálgép!!!Am köszi
2014. jan. 4. 21:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Drága első válaszoló:Andy NEM NYÁLGÉP!!Amúgy Neki ott van Juliet+nem is ismeri a barátnődet.. És van 11 év korkülönbség köztük. 99.999% hogy nem tud összejönni vele.:))

13/L

2014. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jajj ugy sajnálom szegényt,mert nagyon szereti. ;(
2014. jan. 5. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem őt.. Andy kikúrt helyes!*-* (előző válaszoló voltam)
2014. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Andy*-* annyira cuki:$ egyébként 1. válaszolónak üzenem, hogy nem kell leszólni már elsô ránézésre, hogy "b*zi", meg "nyálgép", mert az emberek sajnos ilyenek, amikor irigyek valakire... Neki legalább van stílusa, és saját, egyedi véleménye;)
2014. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Aham.szerintetek mit mondjak neki h túllépjen rajta??
2014. jan. 13. 19:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel 12 éves ezért könnyebb elmagyarázni neki,hogy mi a szitu,mivel már nem kicsi. Közöld vele,hogy Andynek kapcsolata van Juliet Simmsel(akivel lehet,hogy eljegyetzték egymást,de ez még nagyon nem biztos). A barátnőd M.o.-n(vagy környékén)él,ő pedig Amerikába.. Nem nehéz következtetni.:) Amúgy mindenkinek van/volt/lesz egy olyan "szerelme" aki egy híres ember. Szerintem ez normális!:) Ja és attól,hogy a barátnőd szerelmes belé,attól Andy nem is ismeri őt. Amúgy te hány éves vagy? Majd írd le,hogy mit szólt hozzá a barátnőd.:)
2014. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én 13 vaok.Most már ő is az am mert most volt a szülinapja ^^ Bedepizett...teljesen összeomlott ;(
2014. jan. 14. 20:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem... Mitől omlott össze??
2014. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!