Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Izzadok és nagyon ciki ....

Izzadok és nagyon ciki . segitenétek?

Figyelt kérdés
nagyon de nagyon izzadok ...13 éves fiu vagyok és eddig nem volt problémám az izzadással a hónom alatt igaz mindig is izzattam de a hátamon amit még azért el tudtam takarni vagy valami , hamar meg is száratt a hátam ám de , ugy egy evvel ezelott szines pulcsi volt rajtam és az osztályban felemeltem a kezem és egy lány észrevette de nem mondta el senkinek sem ....... nagyon sokat stresszelek minden egyes nap félelemben élek és ez nagyon rossz érzés .......... már mondtam anyumnak hogy hozzon rá valamit hozott rá teát de nem segitett majd elkezdtem púderezni de egy kis ido utan már az sem segített ..... néztem videót is hogy mit lehetne tenni és azt találtam hogy BOTOXOZNI KELL ezt én be is vállalnám mert már nagyon kinoz az izzadás de anyukám nem engedi ..... javasolnátok nekem valamit ? megkönnyebítennétek az életemet?
2014. jan. 7. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy ne szégyelld. ne védekezz miatta. vállald, hogy te vagy a csávó, aki izzad mint egy ló.


tekintsd úgy, mint hiányozna egy ujjad. Akkor sem tudsz mit csinálni. hagyod hogy nézzék és kész. ez vagy te. slussz.


szóval edz a bátorságod és szoktasd le magad, hogy becsinálsz attól, hogy mások mit gondolnak.


persze ettől még kereshetsz megoldásokat, de gondold végig lehet ilyen maradsz életed végéig.

2014. jan. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Botoxot felejtsd el, idegméreg. Tudom, kozmetikai szépségipar is, de elsősorban méreg.

Izzadás: valószínűleg idegességedben, izguláskor, mások között izzadsz, ugye? Ha egyedül vagy otthon a családdal, akkor nincs semmi gáz, nem izzadsz, mert nem izgulsz, nem aggódsz.

Próbálj meg inni zsálya teát, és használj szagtalan férfi-golyós dezodorokat (semmiképpen sem szagosat, mert aha túl erős a szag, mert mindenhova kened, az is zavaró)

És szuggeráld magad, hogy "száraz vagyok, jókedvű, nyugodt" és hasonló. NE azt mondogasd, hogy nem izzadok, hanem azt, hogy a bőröd száraz. Szóval sose azt, hogy mit NE, hanem azt, hogy mit IGEN.

Sok sikert!

2014. jan. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél érvényes jegyet és ne bliccelj.
2014. jan. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
családi körökben sosem izzadok meg akkor se ha haverokkal megyek ki és próbáltam már a zsálya teát is de nem segített ... igaz 1 hétig ittam nem tuggyátok hogy a zsálya tea mennyi idö után hat ?
2014. jan. 7. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Mosd meg a pics.dat.
2014. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!