Mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés

Az időszak, amikor suliba járok (tehát a legtöbb hétköznap) és amikor nem (szünetek, hétvégék) teljesen más-más embert hoznak ki belőlem és ez már kezd nagyon idegesíteni.


Nem-suliidőben:

kreatív, társasági (sokat járok bulizni), nyitott, határozott, humoros, megértő, magabiztos, elégedett vagyok az életemmel, sok új cél születik meg a fejemben, mindenhol a topon tudok lenni, érzelmileg erős, kifelé forduló, derűs


Suliidőben:

stresszes, fásult, flegma, zárkózott, bunkó, felsőbbrendűségi-érzet, ugyanakkor ez ingadozása, tehát félelem attól hogy szürke/átlagos/unalmas/gáz vagyok, szinte folyton álmos, unott, kedvtelen (emiatt nem tudok tanulni), szörnyen dekoncentrált, motiválatlan, nem tudom önmagam adni, mindent magamra veszek, erőtlen, érzékeny


Ezért a sulis életemnek köze sincs a sulin kívüli életemnek. Olyan mintha két énem lenne, a suliban úgy érzem senki nem ismer igazán, az a pár ember is tökre más (akik ismernek és beszélek velük). Szeretnék átmenni egy másik suliba hogy ott úgy kezdhessek élni, viselkedni mint amúgy, hogyne legyen ennyire más, de sokak szerint egy új környezet nem segítene semmit és felesleges.

16L


2014. jan. 7. 19:44
 1/2 Srapnel ***** válasza:
Van egy olyan gyanúm, hogy az önjellemzésed sok helyen nem állja meg a helyét. Pl. lehet, nem is vagy annyira magabiztos, mint amennyire hiszed. Csak ugye a sulin kívül jobban az történik, amit akarsz, jobban irányítod az eseményeket, vagy jobban tudod a magad előnyére magyarázni őket - amikor meg teljesíteni kell (pl. a suliban), akkor mégsem megy úgy, ahogy te gondolod és kiderül, mi a való.
2014. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen az tény hogy amit írtál igaz.. és hogy túlzok a magabiztossággal, de amíg sulin kívül elhiszem, hogy szép vagyok, van erőm változtatni is (pl jobban be tudok tartani egy egészséges étrendet) , és jó tudom hogy gáz de azért vannak mindenféle gondolataim hogy milyen király, szép, egyedi, különleges, és értékes ember vagyok..

viszont suliban meg így a hétköznapokon teljesen ki vagyok szívva semmi erőm és nemhogy ilyeneket gondolnék de folyton csak elaludnék, bezárkóznék és ilyenkor nagyon flegma vagyok.. ha egy srác rám néz akkor "suliidőben" inkább azt gondolom hogy biztos valami fura van rajtam vagy nagyon fáradt a fejem viszont máskor meg simán visszaszemezek stb..

2014. jan. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!