Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a fb hány kapcsola...

Szerintetek a fb hány kapcsolatot vágot szét? Menyivel érdemes ezzel foglalkozni? (lent többi)

Figyelt kérdés

Arrol lenne szó hogy mikor páromat megismertem ,sok ismerösöm volt, de mégis kiket úgy mond barátomat zavarta azt letöröltetem vele, vagy én letöröltem.páromnál énis úgy szintén leszedtem azokat akik engem zavartak!

Hozzá teszem párom éretségie miat megvan bolondulva és meggyözése hogy én tetem tönkre...Ő épp ezért akiket tud elfogad, és jelölget... Én persze erre alergiás vagyok mert nálam 1 fiú se lehet fent, de ő van olyan kedves hogy lányokat fogad el. +ba kiket még én töröltem le vissza jelölte öket!

Hozzá teszem úgy volt hogy ő tanul a pótjára! Én már nagyon rég óta függesztem magam bent se vagyok ezen a szaron mert mindig ezen vitázunk!

Ma érdekes módon bekukantok miújság van! Erre látom akit még én letöröltem ott van neki ismét! És most azon van hogy csomo ismeröse legyen az én hergelésemre! Mert ő nem lesz bunkó az ismeröseivel...De én legyek az a sajátaiméval?

És mikor számon kérem hogy mégis hogy gondolta ezt felvan lázadva, Úgyanis mikor én fügesztettem magam akkor ő azt mondta nem érdekli a fb! Akkor most ez mii????

Ez mire jó? Ti sokat veszekedtek a fb miat? mi álandoan csak ezen és már unom. "Az alkotója" mégis mit érezhetne hogy ha tudná tulajdonképpen hány kapcsolatot is vágott szét???

Nem kéne fizetősnek lennie vagy valami? Nagyon durva néhány ember ez a szar nélkül nem bír létezni sem!


2013. nov. 19. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy ilyen cikket régebben, hogy a facebook használók sokkal nyomorúságosabbak, mivel állandóan azt látják hogy az ismerőseik posztolgatják hogy nekik milyen jó...


A véleményem erről, hogy akinek az okoz örömet, hogy ország-világ elé tárhatja, hogy mit főz, hova megy, kivel mit csinál az egy nagyon szomorú és elkeseredett ember lehet. Pont úgy ahogy az is aki állandóan az ismerősei profilján csüng, hogy azok mit csinálnak éppen.

Halottam egy olyan esetről, hogy valami IQ betyár kiírta facebookra, hogy "Hurrá, az egész család megy nyaralni a Bahamákra, két hétig nem leszünk itthon!" és csodálkozik, hogy kirabolták a házukat...

Mark Zuckerberg nem volt hülye, hiszen meggazdagodott rajta. Csak az emberek az idióták, mert hülyeségekre használják az oldalt.


Ja és a fizetős részéhez egy megjegyzés: Ha nem fizetsz valamiért, akkor nem a vevő vagy, hanem az áru, amit eladnak.

2013. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ez így igaz!

De az ilyen emberek remélem rá jönnek! Mert semmi jó kedvet semmi jót nem okoz! Most mért jó fb hogy azon lógni egésznap? Illetve mire jó ismerösöket gyüjteni?? pláne kiket nem is ismerünk! Meg ez a láthatatlan dolognak mondom! Elég szomorú hogy az emberek többsége akkor boldog ha van fb! És nem attól hogy van valakijük ki mellé oda lehet bújni stb... De sajnos ez a szar mindent szét csesz!

Még kb fél éve volt a tvben, hogy egy kislány át ment a piroson és elütöték azért mert végig azt a szart figyelte....

Bánom nagyon hogy nem abba a kórszakban élünk mint szüleink! Megbeszéltek 1 időpontot ekkor akkor tali . És addig se telefon se semmi!

de ez egy borzadály a mai világ! Már a végén lézerel töröljük ki a fenekünket is...

2013. nov. 19. 17:39
 3/6 anonim válasza:

Kedves Kérdezô!

Te fiú vagy ugye? És a lány van folyton az oldalon, jól gondolom?

2013. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, és a fiú csinálja ezeket..
2013. nov. 24. 13:02
 5/6 anonim válasza:

Meglepô! Tudod az az igazság, hogy a szüleink korában is létezett, és pletykának hívták. Az volt a szerencse, hogy az élôbeszéd, csak egy adott faluban, vagy városban terjedt, mert ugye határt szabott neki, hogy nem tudtak az emberek mindenütt jelen lenni és pletyizni.

Aztán a 90-es végén elterjedt a mobil telefon, és késôbb a korlátlan beszélgetés. Ilyen alkalmakkor, hogy kihasználjuk az elôfizetést, illetve a téma elfogyásával megindult a pletyka. De akkor is még csak lassan, két ember között. Még mindig nem nevezném veszélyesnek, mert egy idôben csak két ember tudott információt cserélni.

Ezután (eközben) elterjedt az internet, és a különféle chat oldalak. Nem volt népszerû, mert a moderátorok egyrészt beavatkozhattak a dologba, másrészt a beszélgetés elveszett, azzal ha az ember bezárta az ablakot.

Végül 2004 után Magyarországra is betört a közösségi oldal szelleme, amit nagyon sokan megszoktak és életük részévé vált. (Úgy értem mindenki másnak rajtam kívül)

Én is vitatkoztam az akkori barátnômmel, mert úgy éreztem túl sok idôt tölt el a számítógép mellett, de mivel semmilyen értelmes hobbit nem gyakorolt (nem is volt egy észlény a lelkem) neki ez bôven elég volt.

Isten úgy hozta, hogy vége lett a kapcsolatnak, ezzel együtt a sok bosszankodásnak is. :) Azóta odafigyelek, hogy kivel hoz össze a sors, és próbálok mindig az elsô randevún érdeklôdni az ilyen irányú tevékenységek után a hölgyektôl, nehogy az idômet fecséreljem feleslegesen.

2013. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
épeszű ember már rég törölte magát arról a s*arról
2013. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!