Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tetszenek senkinek...

Miért nem tetszenek senkinek a duci csajok? Mármint szerintem inkább legyen egy nő ducibb, és okos, kedves, ápolt. Stb, mint egy sovány beképzelt nő aki össze-vissza csalja a párját. Am. A mai világban mindenki csak a sexet akarja? L/20

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 10:07
 1/6 anonim válasza:
Hát nincs teljesen igazad... :) igazából szerintem ízlése válogatja, nekem pl. sokkal jobban bejönnek a duci csajok persze egy bizonyos határ azért van.... :D
2014. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
előző.... 18/f
2014. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BoBo:)) válasza:
én szeretem ha van mit fogni a csajon(nem úgy értem h kövér legyen)
2014. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Srapnel ***** válasza:
88%

"Mármint szerintem inkább legyen egy nő ducibb, és okos, kedves, ápolt. Stb, mint egy sovány beképzelt nő aki össze-vissza csalja a párját."


Az, hogy valaki duci v. sovány független attól, hogy beképzelt és hogy csalja-e a párját. Hallottam már rossz természetű, párját csaló duciról és kedves, ápolt, aranyos, becsületes soványról is.


A duciság ma már az egészségtelenség szimbóluma, mellesleg az emberek többségének (átlag) zömmel az átlag tetszik, a nagyon kövérek és nagyon soványak pedig nem az átlagnak felelnek meg.

2014. jan. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem meg egy nőnek legyen agya is. Te ennek igencsak híján vagy.
2014. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bea~ válasza:
Én több duci csajt ismerek akik egyből szétteszik a lábukat mindenkinek, mint soványat!Azt hiszik,hogy így nem tetszenek senkinek, szeretethiányosak és azt hiszik h szexxel szerelmet is lehet kapni.Vagy csak fehérmájúak.
2015. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!