Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsésnek mondhatom magam, mekkora szerencse kell, ahhoz, hogy egy nagyon szép csinos okos orvosnővel összejöttem egy chat oldalon, úgy hogy én sose kellettem a nőknek, mert eléggé duci, csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Felmentem egy chat oldalra, borzalmas undok buta lányok vannak ott, le is akartam jönni, mondom úgy se volt szerencsém a nőkkel, mert eléggé csúnya kövér vagyok és 28 évesen csak 1 két éves kapcsolatom volt, szóval itt akkor miért lenne szerencsém, amikor rám írt egy nő és tök jól el kezdtünk beszélgetni képet nem láttunk egymásról. Kiderült hogy ő is 28 éves és ráadásul orvosnő és csak kipróbálás gyanánt jött fel. Aztán megtörtént a képcsere és elámultam, mert túl jó nő volt, szinte bizti voltam benne, hogy kamu, ilyen nincs.....de tovább beszélgettünk tök jól. Aztán eljött az első találkozás ideje és meglepően ott is jól éreztük magunkat és szép lassan ismerkedtünk és azóta már fél éve egy pár vagyunk
2013. máj. 31. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy. Mit vársz, mit írjanak neked a válaszolók?
2013. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat véleményeket.
2013. máj. 31. 14:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
K.pd be, engem bezzeg elkerül az ilyen. Dugd fel magadnak a szerencséd.:( :D
2013. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy ez mennyire gyakori mennyire ritka szerintetek
2013. máj. 31. 14:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Vélemény: szerencsés vagy.

Tapasztalat: nekem is összejött már pár alkalmi és komolyabb kapcsolat is cseten. Nem egyedi eset a tiéd.

2013. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ritka, gondolom az orvosnő szellemi partnert keresett, ezért eltekint a külsődtől. Talán minél később viszi el mellőled egy jó kiállású bika.
2013. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valóban okosnak tartanak ez talán kárpótolja a külsőmet. Matematikus vagyok
2013. máj. 31. 14:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ezzel dicsekedni akarsz vagy mi? Mert sok értelme nem volt, hogy kiírtad...
2013. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

gratulálok. legyél követendő példa a gyk-n megtalálható összes, önbizalomhiányos srácnak :)


egyébként én nem jöttem volna fel ide büszkélkedni, megtartottam volna magamnak. így most lesz egy rakás ember, aki utálni fog téged, még ismeretlenül is.

2013. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok neked! Nagyon szerencsés vagy!Aki meg a bikát írta, annak elmondanám, hogy lányismerőseim elmondása alapján a legtöbb bika kinézetű illető az ágyban már csak ökör.
2013. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!