Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nehéz mostanában annyira...

Miért nehéz mostanában annyira akarni valamit?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
He?
2014. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát csak úgy vagy talán mert mást akarsz vagy pont azt egyáltalán nem amire gondolod igen
2014. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is tapasztalom.

Hiába akarom ignorálni ezeket a hülye kérdéseket, nem tudok elmenni mellettük.


Ez van fiam, ne is törödj vele.

Majd ha kicsit több eszed lesz, kevésbé fog fájni. :)

2014. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akhenasten válasza:
Nem nehéz.
2014. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akarni könnyű.

Megvalósítani, amit akarsz... Próbáltad már?

Na, ez az, ami nehéz.

2014. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Baromi egyszerű, kezdd el csinálni és aztán menni fog. Hidd el, csak a kezdő lépés hiányzik. De komolyan!

Én is most a héten például meg akarom építeni a saját Catan társasjátékomat (egy régi Capitoly és néhány spatula használatával + festék) és csak annyit kéne tennem, hogy kölcsönkérem unokatesómtól az eredetit, hogy lefénymásoljak belőle néhány dolgot, de nem jutok el odáig, mert vagy elfelejtem, vagy nem mikor eszemben van, akkor

a. dolgozok

b. ő van suliban

c. késő este van

2014. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!