Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak rossz dolgok történek...

Csak rossz dolgok történek velem mostanában, létezik olyan hogy valaki elátkozott vagy csak a véletlen műve?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Véletlen műve csak!

Az a baj ha elkezdődik valami rossz,általában háromig meg sem áll:(

Sokan vagyunk így ezzel.

2013. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
túl sok horror filmet nézel.
2013. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Néha én is így érzem, vagy ha van egy két jó dolog, akkor utána csőstül mintha a sors behajtaná azt a kevés jót amit adott. Én már ott vagyok néha, hogy pl vizsgánál is nem merek nagyon nem izgulni, hogy nehogy a sors azt mondja, hogy " hát ezt nem is érdekli, akkor megbukik" de amúgy ezt észrevettem, hogy hülyeség, csak az elején mikor ez belémvésődött akkor meg működött. Lehet van valami perverz manó aki írja a sorsunkat és ebből élvez el. :P
2013. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha létezik pervez mano nekem is írhatna jobb sorsot mert csak szenvedek. igaz az életet nem csak a sors irányítja -így ha besokallok vègleg akkor nem is tudom mit csinálok de sok értelme nincs az életemnek -melozzak mindenhol és nincs aki szeressen? tényleg egy kutyát kell vennem azt a főnököm se tiltaná meg hogy magammal vigy ha magányra csendre vágyok :(
2013. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
56%
Rossz kategória, ez ezotéria!
2013. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szó sincs se átokról, se véletlenről. Az, hogy mostanában csak rossz dolgok történnek veled az az élet része. Ez az "elátkozott" dolog, csak egy érzés, de nem igaz. Az életünkben nem történhetnek mindig jó dolgok, kell lennie rossznak is, másképp az egésznek semmi értelme.
2013. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha létezik ilyen perverz mano akkor mutassa már be vki nekem muszály vele beszélnem
2013. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugodj meg, biztos nem vagy elátkozva :) Velem is szokott huzamos ideig hogy csak rossz dolgok törénnek, de aztán vége van :)
2013. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!