Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem ilyen "semmilyen"?

Tunyong kérdése:

Miért lettem ilyen "semmilyen"?

Figyelt kérdés
Nem tartozom sehova, pedig jövőhónapban töltöm be a 20. életévemet. Nem tudtam igazán sehova beilleszkedni.
2014. jan. 12. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen csak vagy. Kifejtenéd bővebben? Nincsenek barátaid? Nincs semmilyen stílusod? Nem fogad be valamiért a közvetlen környezeted?
2014. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valamilyen mértékben a legtöbb ember tartozik valahova vagy legalábbis van valamilyen érdeklődési köre, legyen az akármilyen téren. Nekem azonban valahogy nincs meg ez (nem tudom minek nevezik). Valahogy nincs bennem semmi.

15 évig jártam iskolába, nem lettem tagja semmilyen társaságnak igazán. Nem alakult ki semmi iránt az érdeklődésem. Nagyon rossz tanuló voltam. Nincs meg bennem semmi, vagy én nem tudom.

Üres vagyok.

2014. jan. 12. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit tanultál az sem érdekel? Van munkád? Valamilyen oka van annak, hogy nem nagy az érdeklődési köröd. Sok oka lehet, hogy valakinek szociális problémái vannak, ha nem érdekel semmi, de igazából erről csak úgy lehet pontosabban képet kapni, ha elbeszélgetsz valakivel, aki a megfelelő kérdéseket teszi fel, mert ezt így csak te tudnád megfejteni. Nincs esetleg valaki a környezetedben akivel ezt meg tudnád beszélni?
2014. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!