Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy újra bele...

Mit tegyek, hogy újra bele tudjam élni magam az írásba?

Figyelt kérdés

Írtam világ életemben, 8 éves korom óta mindig volt valami történet, amiben elmerülhettem. (a szüleim egyébként akkor váltak el)

Most 21 vagyok, vőlegényem van, és rohadtul nem tudok írni! 10 éve kezdtem el írni azt a regényt, ami mindig folytatódott tovább a fejemben. Imádom a karaktereimet, mintha a testvéreim lennének! 16 voltam, amikor először összeállt a történet, Wordben megvolt, és mikor 18 lettem, elkezdtem javítani, mert mikor olvasom, azt érzem, tudnék sokkal jobbat is. Azóta is csak javítom, a 35 fejezetes regényből kb az 5.ig jutottam, egyszerűen nem tudom annyira beleélni magam, mint régen? Pedig sosem akartam felnőni... remélem, vissza lehet még hozni, mert be kell fejeznem. Ez a "mű" az én fél életem. Minden nap ezen gondolkoztam hosszú évekig, és azt mondják, írjak valami mást, de nehezen menne. Viszont a megszokott történetem elakadt. Hiába vágyom rá újra h a főszereplőm iskolás legyen, és pasizzon, már gyereke van, és egyedül él. Amikor elkezdek mást írni, nem jutok sehova, mert 3 nap alatt elmegy a lelkesedés.

Ja, fontos az is, hogy mindig rákattanok 1 filmre, sorozatra, színészre, és beleszövöm a regénybe pl: Ian Somerhaldert - aki remek szolgálatot tett múzsaként 3 évig, de most egyszerűen nem találok olyan filmet v embert aki ennyire hatna rám. A "valódi" világból nem tudok meríteni, mert sosem szerettem belekeverni az igazi életemet. Abban a világban valami egész más vagyok, és mióta nem tudok írni, kb semmihez nincs kedvem. Mit tegyek? (oké, kíméljen aki szerint hülye vagyok :D)



2014. jan. 16. 12:27
 1/2 anonim válasza:
Nem akarok szemét lenni, de ez nem a párodtól kéne megkérdezned? Ha világéletedben szerettél írni, akkor nem hiszem hogy fel kéne ezt adni. A házasságban ő is segíthetne ebben szerintem. :D Bocsánat, ha megsértettem valakit.
2014. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első: engem nem sértettél meg


kérdező: szívj be a nagy művészek úgy csinálják! ^^

2014. jan. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!