Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Otthagyjátok, vagy barátkoztok?

Otthagyjátok, vagy barátkoztok?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy ojan csajról, aki tök extrém külsővel rendekezik,de megtudnátok, hogy nem szokott bulikba,koncertekre járni, mert nincs hozzá társasága, akikkel szívesen megy...Mit tennétek, elhívnátok, vagy inkább otthagynátok, és keresnétek mást?:|
2009. dec. 2. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes, jófej simán elhívnám! :)
2009. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
nem befolyásolja a dolgot, szerintem rövid időn belül szex lenne belőle, a többit meg nem lehet tudni.
2009. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kizáró ok sem az extrém külső,sem az introváltság,sem az h nincs társaságod, én biztos szívesen elmennék Veled vhova, miért ne? :)
2009. dec. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy odamennék hozzá mert ahhoz nem lennék elég bátor de ha véletlenül összefutnák vele biztos jobban meg akarnám ismerni.
2009. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy én egy ilyen kicsit konzervatív külsővel rendelkezek, ezért tűnök ki a tömegből 16 évesen, de a legjobb barátnőm meg teli van szögekkel, a fülébe belefér 3 ujjam.. Fehér-lila a haja, úgy öltözködik mint 1 papagáj, mégis tök jól elvagyunk és ugyan így a 2 véglet volt a kinézetünk amikor össze barátkoztunk.. Szóval.. Barátkozok.. :)
2009. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kösz a komikat :D

Am rólam van szó, és ugy látom h senki sem hiv nagyon, mert gondolom azt hiszik, hogy van saját baráti köröm, és nem tartják szükségesnek, viszont kerülgetem ezeket a témákat, mert ha kiderül, hogy nemis szoktam járni sehova,akkor meg pont azért nem hívnak XD

Szval ezért tettem fel,de örülök a pozitív válaszoknak..:D

2009. dec. 3. 15:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis, a 2.esetben attól tartok hogy nem hívnának, és meg sem próbálom a teljes igazságot mondani...
2009. dec. 3. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
ha kedves,értelmes és jófej persze hogy elhívom :)
2009. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasonló az ízlésünk, miért ne? Legalább megbecsülne.
2009. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha értelmes, kedves, jófej elhívnám.
2010. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!