Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Téged is idegesít a sok...

Téged is idegesít a sok "helyesírási bajnok"?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet egy témához érdemben hozzászólni a nyelvelemzés meg a helyesírás elemzés helyett?

Szerinted is UNINTELLIGENS aki képtelen a sorok között olvasni?


2009. dec. 3. 09:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

"nyelvelemzés meg a helyesírás elemzés" helyett helyesírás-elemzés


"UNINTELLIGENS aki képtelen" helyett UNINTELLIGENS, aki képtelen


xD

2009. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%

inkább szánalmas.

szerencsétleneknek kell valami sikerélmény. nem szépek, nincs jó állásuk, az emberek rájuk sem bagóznak, kicsi a f@rkuk, nem keféltek egy jót már hónapok óta stb.

valami kis sikerélmény kell nekik.

2009. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szoktam szólni érte, de idegesít. Mert miért kellene olvasni a sorok között? Nem Magyarországon vagyunk, vagy mi? Nem jártatok általános iskolába, ahol megtanítottak volna írni? Akkor meg? Miért nem lehet rendesen írni? Szerintem a helytelen írás több erőfeszítésbe kerül. Úgyhogy nem is tudom, hogy ki az "unintelligens". Ez olyan, mintha arra az emberre mondanád, hogy hülye, aki nem ugrik a többiek után a kútba...
2009. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert értelmes emberek vagyunk, akiknek, ha már van időnk, hogy egy ilyen oldalra irkáljunk, akkor arra is, hogy helyen le tudjuk írni gondunkat-bajunkat. Igazuk van, engem is zavarnak a rosszul írott szavak és mondatok.
2009. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
amikor valaki azért szól, mert azt írod, hogy "lécci", meg hasonlók, akkor jogos. Viszont amikor abba belekötnek, hogy nincs írásjel a mondat végén az egyenesen szánalmas, mellesleg provokálás semmi más.
2009. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Azért kell ügyelni a helyesírásra, mert a súlyos hibák agyonüthetik az egész mondanivalódat, vagy az érveidet!
2009. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Valahol jogos, ha olyan fatális hibák vannak, mint "lécci, ijenkor, mért" és társai. Inkább itt tanuljon, mint hogy az érettségi vizsgán égjen, vagy amikor a munkahelyén kell írnia és beég a főnöke(i) előtt.


Jómagam egyszer sem szóltam emiatt, de engem például zavar mindkettő: a helyesen írni nem tudók, és a kioktatók is.

2009. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem szoktam szólni érte, de sokszor idegesítenek a "mijen" "hadgya" és társaik...

Elvileg általánosban megtanítottak mindenkit helyesen írni, nem értem, hogy hozzászólásoknál miért kell mindezt elfelejteni :(

2009. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

ma 09:50


Miért kéne olvasni a sorok között?


Talán azért mert ez oylan hogy ha nincs jól felfestve az úttest vagy egy tábla akkor sem mész a szembesávba.. Vagy ha nincs gyalogátkelőhely előjelző tábla akkor sem száguldasz át a zebrán lassítás nélkül egy iskola közelében.


Sztem az értelem az alap képesség, ami nem függ attól hogy most hogy írsz le egy szót vagy egy mondatot..


Véleményem szerint akik a helyesiráson kötexenek, főleg a neten azok exerüen fogyatékosok :)

2009. dec. 3. 11:37
 10/27 A kérdező kommentje:

ma 09:59


Multinál melóztam, lexarták hogy a kollegám borzalmas helyesírással írt.

Max néha megmosolyogták, mégis ő maradt ott tovább én kerültem előbb lapátra.


Uh hacsak nem felsővezetésben vagy, vagy nem pályázatíró vagy szakfordító vagy, nem érdekel senkit a heylesírásod!!

2009. dec. 3. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!