Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Probléma, hogy lúzernek,...

Probléma, hogy lúzernek, töketlennek tartom és érzem magam?

Figyelt kérdés

Nincs nagy kedvem élni ebben a világban, mindenki olyan bunkó, és tök könnyedén átlép rajtam.

Azt hiszem, nincs önbecsülésem.



2014. jan. 20. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig legyen nem árt ha van ! Korod írd lécci!
2014. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
27/F vagyok
2014. jan. 20. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem probléma, gondolom neked annál nagyobb.


Építs énképet és önbecsülést, + találj célokat amikért hajlandó vagy tenni.

2014. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, vagy azzal, hogy mit gondolnak, mert így boldogtalan maradsz. Kinek vagy lúzer? Ki gondolja ezt? Te, legalábbis a kérdésedben ezt írtad, de ez még nem jelenti, hogy mások is annak látnak, és az is vagy. Lépj túl rajta, és élj, fogadd el magad, mert akik fontosak, olyannak szeretnek, amilyen vagy, a többiek meg nem számítanak. Csak azért érsz kevesebbet a többieknél (már bocsánat), mert ezt gondolod magadról, de valójában te is ugyanannyi vagy, legalábbis kedvesebb biztosan nem. Fel a fejjel! :)
2014. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!