Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy rám figyeljenek?

Mit tegyek, hogy rám figyeljenek?

Figyelt kérdés
Nos, lehet hülye vagyok, de úgy érzem, senki sem szeret a környezetemben. Senkinek nem jutok eszébe, én vagyok a lány, akit mindenki ismer, de mindenki lesz@r magasról. Ma van a szülinapom, és senkit se érdekel. Mindenki elfelejtette. Összevesztem a legjobb barátaimmal, akik hozzám se szólnak, és mindenki ellenem fordult. Sokszor gondolok rá, hogy középpontba akarok kerülni. Néha öngyilkos gondolataim vannak, normális vagyok? Eddig semmi bajom nem volt az életemmel, de hirtelen megváltozott minden és mindenki. Néha azon gondolkozok, hogy csak úgy kerülhetek középpontba, ha pl. meg akarom ölni magam. Vagy ha begyógyszerezném magam. Tudom, nem vagyok normális... Segítenétek megtalálni újra önmagam?
2014. jan. 21. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Boldog szuletesnapot!


Ne gondolj ilyenekre mint a halal fiatal vagy. Elotted a jovo tanulj ,hogy ne legyel kiszolgaltatott helyzetbe! Tanulj nyelvet majd menny ki kulfoldre akar egy kis ideig is ( ugyis ott maradsz) es rohogni fogsz rajta ,hogy ilyenekre gondoltal valaha is! Tanulassal tudod ravenni a sok embert,hogy figyeljenek rad es tiszteljenek! Sok sikert!

2014. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!