Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet önbizalmat javítani?

Hogyan lehet önbizalmat javítani?

Figyelt kérdés
Van, hogy pont az önbizalmam hiánya miatt veszek össze a barátommal kicsit, és érzem, hogy velem van a baj... szóval nem érzem magam elég szépnek, és mindig érzem hogy más szebb és jobban teljesít nálam. Pedig nagyon sok esetben pont az ellenkezője az igaz, kívülálló emberek visszajelzéséből tudom. Csak nehezen tudom igazán elhinni...

2014. jan. 21. 21:22
 1/5 cicwarek ***** válasza:

A szüleid cseszték el, többet kellett volna - akár szemérmetlenül - dicsérniük.


Kererss olyan helyzeteket, hogy sikerélményed legyen.

2014. jan. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az az alapvető gond, hogy összecsinálod magad attól, ha valaki szebb. Eleve nem kellene ezzel foglalkoznod.
2014. jan. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cicwarek ***** válasza:
Odáig már eljutott, hogy nem kellene vele foglalkoznia, már csak egy kis bátorság hiányzik. Én szurkolok neki.
2014. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

01:35


Engem se dicsértek a szüleim, mégse vagyok önbizalom hiányos.

2014. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dani900 ***** válasza:

Rossz helyen keresed az önbizalmad.

Gondolom akkor is szarul érzed magad, amikor egy másik csajszi több lájkot kap a képeire, mint te.


Mindig mindenkinél van csúnyább, és szebb ember is. Ha tetszik, ha nem.

Önbizalom a megmérettetésekből lesz, minél nehezebb, annál több önbizalmat tudsz vele szerezni.

2014. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!