Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el a külsőmet...

Hogy fogadjam el a külsőmet és szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagy önbizalom hiányban szenvedek túl sokat adok más véleményére.. mindenkit szebbnek látok magamon kivűl.. nem tetszik a fejformám olyan hosszúkás. magas homlok hosszú áll.. ha belenézek a tükörbe a sírás kerülget.. nem értem az eddigi barátaimnak mi tetszett rajtam.. legszívesebben elbújnék az emberek elöl!!
2013. okt. 10. 11:39
 1/2 anonim válasza:
Ismerős.De énis csak most próbálok laza lenni, hogy ne érdekeljenek a vélemények.Ha a külsöddel van bajod, azon tudsz segiteni..emeld ki azokat a dolgokat amikben szép vagy.ápold magad, de ne vidd tuzásba a szépitkezést.A legrondább ember is gyönyörü lehet.keress oldalakat ahol olyan tippek vannak hogy mi áll jól a vékonynak, ducinak stb.Az arcra pedig mosoly és smink kell.A barátaid nem a külsődért szeretnek. De ettől függetlenül dobd fel magad mert formálható mindenki.Itt egy oldal h megjöjjön az ömbizalmad h te is lehetsz szép: [link]
2013. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anikacska válasza:
Ha hosszúkás a fejformád akkor vágass frufrut. Nekem is voltak néha még most is vannak ilyen problémáim, de mióta bretonom van aranyosabbnak tartom magam és mások is pozitívakat mondtak.
2013. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!