Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetnék egy kis...

Hogyan szerezhetnék egy kis önbizalmat, kisugárzást?

Figyelt kérdés

Szeritem semmiféle kisugárzásom nincs, szürke kisegérnek érzem magam,főleg a barátőim között.Csak arra gondolok,hogy milyen szépek,magabiztosak, én teljesen elégedettlen vagyok magammal, főleg olyan dolgokkal,amiken csak a plasztika segíthet.

Ha látok egy tök szép szőke hajú csajt,szőke akarok lenni,rá akarok hasonlítani,ha barnát akkor ugyanígy. Még a saját stílusom sem tudom kialakítani.

1,5 hónapom van arra, hogy kialakítsak egy saját stílust magamnak, valahogy kibékülni magammal és "kreálni" azt a kisugárzást,amiről annyi mindent lehet olvasni.

Milyen tippeket,ötletek tudtok erre adni?

Stylistra és ilyenekre nincs pénzem,legfőkébb a kisugárzás része érdekel a dolognak.

17L


2013. jún. 7. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél egy retúr jegyet Paksig és hátha megnő a kisugárzásod. Ha nem jön be, esetleg Csernobil vagy Fukusima jöhet szóba.
2013. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj egyetemre fizikusnak. Meglásd egy kis radiofizika reggel 8-tól 10-ig jót tesz az ember kisugárzásának.
2013. jún. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy ez csak azon múlik hogy képes vagy-e te magad megszeretni magadat. Ha nem vagy kibékülve magaddal akkor sajnos nincs esélyed arra hogy kisugárzásod legyen. Azok az emberek akik magabiztosságot sugároznak azért képesek rá, mert állatira tetszenek maguknak. Békülj ki a testeddel. A stílusról csak annyit hogy azt nem kell kialakítani. A stílus alakítja az embert. Ha van rajtad ruha van kedvenc számod vagy kedvenc színed akkor van stílusod. Persze megesik hogy valakinek nincs ízlése vagy más embereket majmol, de akkor is ő egy másik ember, egy külön személyiség.


A lényeg hogy a kisugárzás definíciója az önmagunk elfogadása és ennek a külvilág felé való mutatása.


A kisugárzás receptje:


Hozzávalók:

- Önmagunk Elfogadása

- Mások véleményének kis- avagy nagymértékű leszarása (a vélemény modalitásától függ)

- Egy csipet bátorság

- És végül egy teáskannányi mosoly amely tudatja a külvilággal hogy a recept bevált és "a sütemény isteni lett"


Sok sikert!!!

2013. jún. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ötöske jól írja.


A kisugárzást nem lehet megjátszani, nem jön magától.

Ha nem szereted magad akkor lőheted.


Az igazi kisugárzás az, amikor az emberen látszik, hogy békében és harmóniában van önmagával, ez ad egyfajta magabiztosságot és bátorságot, felszabadultságot, önbizalmat.


Amíg nem kezded el értékelni és szeretni önmagad addig nem fog elindulni a folyamat.


Kezdj el foglalkozni egy kicsit magaddal a jó tulajdonságaiddal, ne hidd, hogy értéktelen vagy. A szürke kisegerek a sovány piszkafák, a kövér csajok is találnak párt maguknak.


Egyébként meg a youtube-n van sok video pl. sminkelésről, frizurákról, stílusokról.


Csak ne akarj egy hazug álarcot felvenni, és eljátszani valaki mást mert az nem nyerő. Fárasztó és egy idő után úgy is rájönnek...


Maradj önmagad egy kicsit felturbózott változatban.

Egy hajfestés, egy enyhe, szolid smink, egy kis ékszer... nem kerül sokba.

A százforintos boltokban jó kis bizsuk vannak olcsón a turiban is ki lehet fogni frankó dolgokat.


Ne hidd cikisnek a szomszédom egy fiatal, diplomás kis csaj puccos pénzügyis állással és ő is szuper dolgokat turizik és nem szégyenli és nem is látni rajta, melyik cucca honnan van csak azt látni, hogy nagyon csini.


Esetleg a barátnőiddel - ha tényleg jó barátnők - csinálhatnátok valamelyik hétvégén egy csajos napot elmondhatnák milyennek látnak, min kéne változtatni, mi állna jól, sminkpróba, hajpróba...mi az ilyeneken régen iszonyat nagyokat tudtunk röhögni a barátnőimmel.

2013. jún. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyetertek az egy-kettovel elottem szolokkal.

+ 1-2 tipp, ami nekem is segitett:

- jarj rendszeresen mozogni. nem csaka szep test miatt, hanem mert tenyleg onbizalmat ad (persze a szep test is, aztan mag kisugarozhatsz;))

- ha gondolod menj el egy olyan fodraszhoz, akivel megbeszelheted, hogy milyen hajviselet illik hozzad leginkabb. ne azok kozul valassz, akik csak bologatnak, meg mosolyognak, hanem amelyik megmondja oszinten, hogy semmi szukseg kiszokitettni a hajad, mert az nem fog jol allni. ja, es nyilvan olyat valassz, akinek tetszik a stilusa (ranezel es latod) mert az kozel allhat a tiedhez.

- nevess, mosolyogj sokat. johetnek a pozitiv hozzaallassal is, de az kicsit olyan blabla, szoval inkabb azert, mert aki mosolyog az magabiztosabbnak latszik!:)

2013. jún. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.

Ha szőkét láttam, olyan akartam lenni, ha barna, olyat, és rondának éreztem magam, pedig nem vagyok csúnya, hanem átlagos helyes csaj.

Voltak gátlásaim. Pl. rágtam a körmöm, és iszonyatos volt, hogy csesztettek érte, mindig úgy tartani mindent, vagy úgy tenni a kezem, hogy ne látszódjon. Aztán leszoktam róla. Nem volt könnyű, de megment. Most szép hosszú körmeim vannak, és tök jól ki tudom őket lakkozni. Francia manikűr, vagy színes lakk, kis mintákkal. Az önbizalmam megnőtt ettől, egy gátlást leküzdöttem. Amikor először megcsináltam, és megdicsérték, el sem hittem. Az én körmeimet! Tudod, milyen jó érzés, hogy pl ha fizetek, nem kell dugdosni?

A hajam szép, sűrű, hosszú, de kezelhetetlen. Kiegyenesítettem, ne tudd meg, most már merek fényképen lenni, eddig azt sem szerettem.

Az, hogy a hajam, körmöm rendben.... Önbizalmat ad. És ez az, ami a megfelelő kisugárzást adja. Amikor lerí, hogy magabiztos vagy, nem szorongsz, ez látszik.

Egy jó ruha (nem kell drága), amiben érzed, hogy jól nézel ki.


Miért vannak gátlásaid? Mivel van konkrét problémád?

2013. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!