Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha orokre ilyen maradok...

Ha orokre ilyen maradok orokre egyedul maradok?

Figyelt kérdés
19eves vagyok meg 1olyan kapcsolatom se volt ami 1evig vagy annal tovabb tartott volna.nagyot csalodtam 1exembe azota minden fiut ellokok magamtol senkit se veszek komolyan mert ugy erzem o is csak hazudna.ez lassan 1eve megy.vagy lesz olyan aki akaratom ellenere annyira megfog hogy keptelen leszek visszautasitani?ja es minden felkeles utan kb 20percig hisztis vagyok,kimondom amit gondolok,meg neha lusta is vagyok.ezek nem toleralhatok amugy? :D
2014. jan. 23. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
labilis vagy.. ezen kellene javítani..
2014. jan. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az ember addig hisztis és lusta amíg megteheti.

ha kizárod az életedből a felfedezést a kalandot a kockázatot,akkor max papucsállat partnert fogsz magad mellé találni,de legalább az ilyenek tolerálják majd a hisztid,meg a lustaságod.

2014. jan. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Biztos, hogy nem maradsz egyedül örökre, ez hülyeség. :) Szerintem előbb utóbb mindenki talál(hat) magának megfelelő párt, ha igyekszik, és nem zárkózik el. Biztos csalódott vagy az exed miatt, de ne zárkózz el emiatt másoktól, mert lehet, hogy épp olyan embert taszítasz el magadtól, aki igazán szeretne. Próbáld magad túl tenni rajta, és legyél nyitottabb kicsit, akkor sokkal könnyebb lesz! És ne aggódj, szerintem nincs olyan ember, aki sosem csalódott a másik nemben!

Amúgy felkeléskor én elviselhetetlen vagyok, de van valaki, aki szeret, ezért ilyenkor is elvisel! :)

2014. jan. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"lesz olyan aki akaratom ellenere annyira megfog hogy keptelen leszek visszautasitani?" Az ilyen kérdésekre a válasz általában az igen.
2014. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 ev utan kijelenteni, hogy orokre, az botor dolog... soknak tunik, de annyira nem az

tedd tul magad az exeden es megy tovabb jol minden:)

2014. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja egyedül. Nincs abban semmi baj.



Törődj bele a sorsodba!

2014. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!