Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos az ha 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az ha 15 visszautasitas utan azt mondom, hogy eleg es. Egyedul. Maradok inkabb?

Figyelt kérdés
atlagos fiu vagyok, es nem jokepu. De azt latom, hogy az atlagos fiu nem kell a lanyoknak,csak a brutalhelyes es iszakos rogtondugos pasi. 23 F.
2012. máj. 23. 08:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
akkor azt mondanám, hogy problémád van a mondatok tagolásával
2012. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
szűz
2012. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy hülye felfogás nem fordult meg a fejedben hogy talán rossz csajoknál probálkozol? Én sosem jöttem össze ezeköl egyik pasival sem pont azért mert nem kell brutálhelyes pasi utálom az iszákos alakokat és nem akarok rögtön dugni mert az nem egy komoly kapcsolat kezdete.. Egyszerüen rossz társaságnál probálkozol
2012. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Bárcsak engem utasítottak volna vissza 15-szőr.

Akkor legalább lenne fogalmam arról, hogy bejövök-e a csajoknak vagy sem.

De én még kezdeményezni se merek, nem is mertem soha, bárcsak a te helyzetedben lennék kérdező.

2012. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló ha nem mersz kezdeményezni személyesen miért nem ismerkedsz neten?
2012. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Odamesz es elkered a szamat, sajnos nekem nem adtak meg soha.
2012. máj. 23. 09:03
 7/22 anonim ***** válasza:
Sajnos rosszul kezded az ismerkedést. Mondjuk hívd meg egy italra , kicsit kérdezősködj, ne azonnal kérd el a számát, én sem adnám oda ilyen gyorsan.
2012. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Kisebbségi komplexusom van, ebből adódóan nem vagyok megelégedve önmagammal csúnyának, taszítónak tartom magam---ha interneten ismerkedek mindig képet kérnek, de mivel csúnya vagyok ezért ne merem felvállalni magam, ezért nem is küldök---kb ennyi.

neten nem is szeretnék ismerkedni.

még magamat sem merem felvállalni, akkor meg mit akarok!

szánalom, szánalom...!!!

2012. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban tényleg az interneten való ismerkedés marad azoknak akik szolíd életed élnek, eljárnak dolgozni, meg átmennek a haverjaikhoz. Én 26 évesen mindkét komoly kapcsolatomat interneten sikerült kezdeményeznem. A másodikban jelenleg is élek. (évekről beszélünk) De a párkeresőket ott felejtsd el ahol vannak, rég nem járt itt, cseszik válaszolni, ezzel nem érdemes az idődet pazarolni. Társasági oldalakon próbálkozz szerintem, vagy ha látsz a környéken valakit, de csak látásból ismered, írj neki egy levelet hogy szívesen megismerkednél vele. Ha próbálunk célratörően gondolkozni, akkor ezek a lehetőségek állnak fenn olyannak aki nem minden éjszaka a bulikba, kocsmákba, tölti az idejét.
2012. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ugye ez csak vicc? :D


Miért gondolod, hogy odalépsz valakihez, és két mondat után odaadja a telefonszámát?


Próbálj beszélgetni, ismerkedni vele. Aztán ha már elvagytok egy jó ideje, utána kérd el a számát... Jóval nagyobb lesz a sikerességi rátád ;)

2012. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!