Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon mindenki megérdemli,...

Vajon mindenki megérdemli, hogy boldog legyen? Vagy mindenki csak annyira lehet boldog, amennyire megérdemli?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan, és nem mesekönyv.
2014. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dani900 ***** válasza:

A boldogságért keményen meg kell dolgozni.

Aki gyáva, lusta, az nem lesz boldog.

2014. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

A boldogság viszonylagos, sok mindentől függ. Van aki lehetne "boldog" a helyzetéből adódóan, de nem tud, míg másik ember azonos körülmények esetén igen. Pl. az országban van aki meg akar halni, miközben élnek a világ más részein olyanok, akiknek, ha tized annyira jó lenne a helyzetük, már mennyországban éreznék magukat.

Az sem igaz, hogy az élet igazságtalan, ez is látszólagos. Aki materialista, vagyis nem hisz semmiben, ami a földi lét fölött áll, annak igen igazságtalan, a többi embernek mondom, korábbi életben tehettünk olyat, amivel kivívtunk magunknak egy rossz életet.

Végül pedig sokan vannak, akik saját maguk okozzák folyamatos rossz döntésekkel jelenlegi életükben, hogy nem boldogok, és nem veszik észre, külső okokat hibáztatnak.

2014. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Dr. Csernus Imre majd segít, ugye Danika?
2014. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 dani900 ***** válasza:

He-he :)


Ja, mert téved?

Amúgy beszólni egy dolog, de hol a te véleményed?

2014. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az enyém? Szerintem még a fejemben :) Amúgy nem gúnyból írtam. Drogosokat tényleg az gyógyítson aki maga is az volt! Én csak szépen beszélgettem és már ilyen ellenségesek vagytok :)
2014. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dani900 ***** válasza:

Te, nem beszólásképp, de többet kihozol ebből a Csernus témából, mint kéne.

Nem bírod, vagy, olvastál tőle, és nem tetszik?

Komolyan kérdem, már kíváncsi vagyok miért böki a csőrödet ennyire?


(én sem kötekszem, csak reagálok :))

2014. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem azért írtam. Bocsánat ha megbántottalak!
2014. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 dani900 ***** válasza:

Nem bántottál meg :)


Csak jó néha más véleményét is olvasni, és néha vitatkozni...nekem kell ez néha.

És, így az írásod alapján elég értelmesnek tűnsz, gondoltam, megpróbálom kideríteni, mi a véleményed, mert tényleg érdekelt, de nem erőszak a disznótor ;)

2014. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen én csípem Csernust. Az a jó pszichiáter aki maga is megélte azt amit gyógyít. Most aki sose ivott például, nem fogja megtanulni a könyvekben a megoldást egy alkoholista problémáira szerintem. Én is egy tapasztalthoz mennék ha úgy lenne. Nem mond hülyeségeket, nálam biztos, hogy bölcsebb. El is akartam még régebben menni neki az előadására, A szerelem és démonaira, csak nem volt aki velem jöjjön. Akit elhívtam azt mondta nem tőle fog az ember tanulni, hanem a való élettől. Az lehet, de útmutatást azért adhat. Olvasni nem olvastam tőle mert én nő vagyok, ő meg nem, és nem hiszem, hogy megértené a lelkivilágomat :) A férfiak nézőpontjából közelít úgyis, gondolom.

Amúgy köszönöm, hogy értelmesnek gondolsz, már megérte feljönni ide :D

2014. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!