Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem féltek hajnalban, a...

Ti nem féltek hajnalban, a sötétben dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Én egy kis faluban lakom ahol hajnalban senki sincs az utcán. Félek a kutyáktól és ki tudja ki járkál.
2014. jan. 26. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kicsit félek, de nagyon szeretem. Olyan nyugodt minden.
2014. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

"Én is félnék...hogyha élnék"

[link]

2014. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Amikor hajnalban mentem akkor nagyon. Nem volt kellemes.Főleg fiatal nőként a kihalt sivár utcákon keresztül gyalog, mert akkor még olyan korán volt, hogy a busz sem járt. Soha többet.
2014. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem.. Én Bp-en jártam hajnalban...nem féltem... Este jobban..hajnalban a kutya se jár kb..

A"ki tudja kik" is alszanak, vagy elfáradtak az este (hajnali 4 re már senki sem részeg, inkább fáradt)

Míg este..részegek kétes alakok mindenütt

2014. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én busszal járok, de a megállóhoz is kb tíz perc az út.
2014. jan. 26. 14:56
 6/22 anonim ***** válasza:

Aikor vasárnap mentem dolgozni... Minden 2. Alkalommal volt egy lovag aki elkisért, nagyon kellemes meglepetés volt, hogy idegen ferfiak.. Nem akarják,mogy bajom essen elkisértek munkába..egyértelműen.." Egyedül nem félek? Inkább elkisérlek" szöveggel..

Mindegyik udvarias és kedves vot

2014. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
4-es. Nem részegekre gondolok hanem rablókra vagy ilyenekre.
2014. jan. 26. 14:57
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele mint az egyik hozzászóló.. Hajnalban sosem féltem, sőt élveztem, hogy csend van, nem járnak a kocsik, buszok, nincs mozgás. A kétes alakoktól sem féltem, mert hajnalban azok is alszanak..Szívesebben mentem hajnalban mint éjfélkor haza..
2014. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A kutyáktól én sajnos mindig félek.

A hajnal (fél hat előtt indulok) nem különleges ilyen szempontból. Este, mikor hazaérek olyan 8-9 körül, akkor is sötét van már.

2014. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én félnék, mert nálunk szokásuk az embereknek, hogy sz*r kerítés mellett tartanak kutyát és van, hogy esténként még kuvaszok és staffordok is sétálgatnak az utcán, de a kisebb kutyák is elég vérmesek. Még napközben is volt, hogy egy nagy kutyával akadtunk össze, akinek határozottan kedve volt megharapni, még szerencse, hogy a párom ott volt és fel tudott lépni olyan erélyesen, hogy végül csak visszafordult a kutyus.

Kis településen lakunk, az utcák nagyon kihaltak, úgyhogy nagyon félnék a kutyakalandoktól.

2014. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!