Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyek ha nagy leszek? Ha...

Mi legyek ha nagy leszek? Ha nem vagyok jó sem infóból, sem matekból, kémiából, fizikából sem, lassú a felfogásom és rossz a memóriám és a koncentrálóképességem és a kézügyességem is rossz?

Figyelt kérdés
hol tudnék továbbtanulni egyetemen hogy sikeres életem legyen és a szép lányok is válasszanak engem, tehát legyen anyagi biztonságom, legyen kertes házam, autóm, el tudjam tartani a leendő családom...

2014. jan. 26. 19:48
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
és irodista hol lehetnék? van erre igény?
2014. jan. 26. 19:53
 12/34 anonim ***** válasza:

Nem mindenki találja meg a tehetségét az iskolában. Valami csak van, amibe jó vagy, ami érdekel... Bármi.

Ráadásul úgy látom a reál tárgyakkal vagy gondban, mi a helyzet a többivel?

2014. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
34%

Legyél jó matekból és fizikából, és legyél mérnök.

Lehet hisztizni hogy ahhoz tehetség kell, de igazából "csak" sok munka kell hozzá.


Vagy siránkozhatsz és nem lesz semmi.

2014. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

# 13:

Azért tudok olyan mérnöki szakot, amihez kell tehetség is. Például a térlátás sem adatik ám meg mindenkinek...

2014. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Mr. Truth ***** válasza:

ma 19:53

Mindenhol van rá igény ahol a fönöknek egy olcsó csicskára van szüksége... :)

2014. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
hát a mérnökséghez nekem azt mondták és lokikusnak is hangzik h az lesz jó aki szinte maga rájön az összefüggésekre és tudja használni azokat, nekem gondom van a gyors felfogóképességgel és a reál tárgyakkal
2014. jan. 26. 19:55
 17/34 A kérdező kommentje:

humán tárgyak a rossz nyelvérzékem, és a rossz memóriám miatt nagyon rosszul mennek szintén

szakmán én is gondolkodtam de kézügyességem az osztályban az egyik legrosszabb volt, a technika órán is vmit barkácsoltunk mindig nekem nem akart összejönni

2014. jan. 26. 19:57
 18/34 anonim ***** válasza:

Polcot tölteni, mosogatni, futószalagnál állni általában még van igény. Nem álommeló, de sajna sokan diplomával is örülnek, ha ez jut...


Minden esetre inkább keress olyat ami érdekel, és próbálkozz azzal. A kérdésedből ítélve van még időd érettségiig is... Utána egyetem, vagy okj, de ezen ráérsz gondolkozni.

2014. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
26%

Bocs,én meg mérnök vagyok és és mindig rossz voltam matekból. Nagyon sok munkával tudtam megcsinálni, és arra kellett odafigyelnem hogy a módszerek menetét jegyezzem meg.


fizikából nem voltam rossz de különösebb tehetségem se volt.

Jogsim pedig nincs. Ne haragudj de a mérnökséghez nem térlátás kell hanem igényesség és olyan elme ami átgondolja hogy adott körülmények között milyen megoldások lehetségesek, és hogy azok közül melyik az optimális.

2014. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Esetleg megpróbálkozhatsz a színészi szakmával, vagy ha nem szereted a nagy közönséget lehetsz rádiós.:)
2014. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!