Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyek ha nagy leszek? Ha...

Mi legyek ha nagy leszek? Ha nem vagyok jó sem infóból, sem matekból, kémiából, fizikából sem, lassú a felfogásom és rossz a memóriám és a koncentrálóképességem és a kézügyességem is rossz?

Figyelt kérdés
hol tudnék továbbtanulni egyetemen hogy sikeres életem legyen és a szép lányok is válasszanak engem, tehát legyen anyagi biztonságom, legyen kertes házam, autóm, el tudjam tartani a leendő családom...

2014. jan. 26. 19:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
önbizalom se ártana
2014. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Előszr fejleszd magad. Memória fejleszthető, keress rà: memotechnikàk. Logika szintén fejleszthető: algoritmikus-, problémamegoldó gondolkodás. Tervezéshez/önbizalomhoz pedig önfejlesztő könyvek. A lényeg, hogy neked először az alapvető készségeket kell kialakítanod. Az oktatás nem mindenkinél eredményes, valójában rengeteg ember bemeséli magának, hogy hülye. Én világ életemben hülyének tartottam magam. Nem tartottam magam alkalmasnak egyetemre. Az érettségim nem érte el 200 pontot sem. 9 év angol oktatás után 28%os érettségit írtam. Most azonban nekikezdtem önnállóan képezni magam és jövőre újra érettségizem és megyek egyetemre. Ahogy írtam rengetegen vannak akik ilyenek csak a többség úgy van ezzel, hogy lesz ami lesz. Például tipikusan ilyenek azok akik büfészakra járnak vagy kamu okj-n tengetik mindennapjaikat (az ilyen emberekből több van mint a céltudatosokból). Az egész az elavult oktatásnak kőszönhető.
2014. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
"Logika szintén fejleszthető: algoritmikus-, problémamegoldó gondolkodás." ilyet tudnál linkelni ami ingyenes akár privibe is, nagyon nagyon nagyon hálás lennék érte köszi :)
2014. jan. 27. 23:32
 34/34 anonim válasza:
Szerintem próbálj pár szöveget meg tanulni hátha a memoritered nagyobb lesz és ne félj lesz egy jó kis munkád majd felnőt korodba.
2015. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!