Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel figyelnének fel rám?

Mivel figyelnének fel rám?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, jövőre megyek középiskolába. És szeretnék nagyon "menőn" kinézni. A mostani öltözködésem.. olyan átlagos, meg hát falusi vagyok, itt nem nagyon aggódok h hogy öltözök fel, de ha majd bejárok a városba... Nagyon aggódom, hogy lenéznek! Szóval van fél évem, hogy felkészítsem magamat, és jó csaj legyen belőlem. Alacsony vagyok, 155 cm, szőkés színű hajam hullámos és most rövid, de növesztésben van mert oldalt és fel volt nyírva. Az a tervem, hogy nem vasalom addig hogy tudjon nőni és egészségesebb legyen. Széles csípőm van jó alakom, 75-ös mellméretem. Segítség kell abban, hogy öltözzek, mi a menő, a nagy niggás stílus.köszi!:)

2014. jan. 27. 16:43
 1/7 anonim válasza:
Na menjél szépen haza xd -.-
2014. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a saját stílusodat keresd meg! Ne a másét!
2014. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen teszel jót magadnak azzal, hogy menő leszel. Mert menőként borzasztó nehéz egészséges énképet és lelkületet megtartani. És ha az elvész... az életed lehúzhatod a wc-n.
2014. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, készülj fel, hogy sok troll jön ehhez a kérdéshez.

Ne azért öltözz valahogy, mert az a menő, hanem mert úgy érzed jól magad. Több stílus is van divatban, menj el egy márkásabb ruhaboltba, amit a szüleid is azért meg tudnak fizetni (C&A, H&M, stb.) és vegyél olyasmiket, amik tetszenek. Azzal nem lehet mellélőni nagyon. :)

2014. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyedien. Annál menőbb nem lehetsz, minthogy kitűnsz a tömegből főleg, ha jó értelembe. :) Nem kellenek márkás cuccok hidd el.
2014. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a sok zseniális spirituális válasz. "Nem attól leszel menő ha divatosan öltözöl, hanem úgy ha jól érzed magad."


Az előbb mondta el, hogy úgy fogja jól érezni magát, ha majd divatosan és "menőn" nézhet ki....



Meg: "nehéz úgy egészséges önképet kifejleszteni ha menő vagy."

Hát úgy is nehéz ha nyomi vagy és szekálnak :D


Amúgy városa és helye válogatja, hol mi számít divatosnak. Pl. más egy Budapesti belvárosi iskola és más egy Kecskeméti, pedig mindkettő város. Az egyikben még valami nagyon menő, a másikban kinevetnek.


Gondolom van több olyan ismerősöd facen akiért bomlanak a pasik. Nézegesd meg hogy öltözködnek, vagy menj fel a városba, lesd a lányok öltözködési szokásait. Esetleg jó pont ha a sulidban is körbenézel. Rögtön látni fogod mi az aminek sikere van.

Sajnos én konkrét tanácsot nem tudok adni mivel pasi vagyok. Annyit tudok hogy nem árt ha megy a cipőd az övedhez :D


Szépen majd kiforr a saját stílusod is. Ne szégyelld hogy mástól veszed az ötleteket. Minden ember majmolással tanul. Ez köztudott.


Észosztás tőlem is: Amúgy tényleg nem a ruha az ami legfőképp számít. Az önbizalom és hogy hogyan hordod. De nyilván az önbizalom is kialakul és könnyebb kész sablonokkal elkezdeni a játékot. "Okos ember más kárán tanul."

2014. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A falusi, aki menőnek akar tűnni, általában kinevetteti csak magát.
2014. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!