Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van a női egyenjogúsági...

Miért van a női egyenjogúsági téma a hímneműeknél bekattanva?

Figyelt kérdés

Mikor visszaolvasgattam a kérdéseket, egy rakás helyen valaki felhozta. Ha valaki mondjuk panaszkodott a férjére, vagy nem talált magának nőt mert egy balfácán, mindjárt egyenjogúság van. Holott magyarázza már el nekem valaki, hogy ugyan hol a fenében van egyenjogúság? Sosem lesz teljesen az! A férfiaknak mindig is könnyebb volt például külföldre kimenni dolgozni, mivel egy nőt nem fognak teszem azt egy építőiparban alkalmazni, meg nők nem ilyen szakmákat tanulnak. Egy nő ha ki szeretne menni és nincsen egy jó szakmája, vagy nem tudja jól a nyelvet, akkor el mehet takarítani. De általában a hiányszakmák azok amiket nem a nők csinálnak. Az lehet, hogy szavazhatnak meg dolgozhatnak a nők, de akkor is jóval hátrányosabb helyzetben vannak még mindig.

De azt úgy tudom díjazni, mikor egy nagy ész (itt mindig akad belőle) leadja itt az egyenjogúsági dumáját ha éppen nem nyalja ki az összes nő a picike valagát, vagy panaszkodni merészel a lusta férjéről stb..

Nagyon okos dolgokat mondanak bravó!

Egyébként szerintem amúgy elrontották régen a nők ezzel az egyenjogúsági pattogásukkal a dolgokat, mert most ha nyugton lettek volna, otthon ülhetnének a gyerekekkel, apuci dolgozna, ők meg mosnának, főznének, takarítanának. Na de most már mindegy! Ha most már így lett akkor mi köze van ennek ahhoz, hogy valaki egy töketlen balfék? Egész életében egy csődtömeg aki nem képes a családjáról megfelelően gondoskodni (itt nem arra célzok, hogy valaki azért nem tudja eltartani a családját, mert nem is akarja, mert tényleg nem olyan a gazdasági helyzet, hanem arra aki egész életében csak sajnáltatja magát. Továbbá miért az egyenjogúság témájához nyúl, kapdos a sok észlény ellenérvként ha annyira szerencsétlen, hogy egy nőhöz nem tud közel kerülni? Inkább ne írna semmit a bolond!


2014. jan. 30. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen lehet, pár millió forint kérdése az egész.


Mert csak a jogokat követelik ezek a turbófeminista szüfrazsettek, a kötelességeik felett elegánsan átlépnek, azért.

Ti akartátok az egyenjogúságot, nem mi, teljesen jogosan hozzuk fel ellenérvként, hogy le is törne a műkörmötök, ha egyszer ti hívnátok randira egy pasast, úgyhogy saját csapdátokba estetek.

2014. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Most ebben az egészben mi akar lenni a kérdés? Egy nagy panasz-kavalkádot látok itt, ahol összefüggés nélkül ugrálsz egyik témáról a másikra.
2014. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, jól érzékeli a retinád, hogy ez egy káosz, de sajnos ennél logikusabban nem tudtam párhuzamot vonni, ha egyszer a választ sem tudom rá ami szintén homályos.

Az lett volna a lényege, hogy a női egyenjogúságnak mi köze van ahhoz, hogyha egy fiúnak, férfinek a hangja elcsuklik vagy remeg, ha egy lányhoz vagy nőhöz kell szólnia? És ez még a jobbik eset, mert akkor már hozzá mert szólni. Ugyan mi a francért kell belekeverni ezt az ismerkedésbe? Az egyenjogúság az arról szól, hogy egyenlő jogok vannak, ugyanúgy lehet dolgozni a nőknek is, szavazni meg ilyenek, amit írtam is. Nem teszik másodrendűvé a nőket mint az araboknál.

Na de ha valaki itt panaszkodik, hogy milyen teszetoszák a férfiak mindjárt egyenjogúság van meg minden, ez a legokosabb gondolat ami előjön.ezt nem értem, hogy miért? De nem is fogok már rá választ kapni! szerintem ők maguk sem tudják, csak mondanak valamit, hogy mondjanak valamit. Csak azt nem értem ezek szerinte az emberek szerint régen törvény tiltotta, hogy egy nő odasétáljon egy férfihoz? Mert ha most az egyenjogúság miatt pattognak, akkor ezek szerint régen az ilyen elő sem fordulhatott, ezért ilyen menő téma most ez nekik.

2014. jan. 30. 19:45
 4/19 anonim ***** válasza:
Nincs egyenjogúság, mivel mindenki különbözik a másiktól, kinézeti, gondolkodásbeli és nemi eltérés is van. emellett csak a nők tudnak gyereket szülni, szóval soha nem lesz egyenjogúság!
2014. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is!
2014. jan. 30. 19:50
 6/19 anonim ***** válasza:
Küldenél erről egy példát, úgy biztos jobban átlátható mit akarsz mondani?
2014. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2014. jan. 30. 20:08
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa a sok közül.
2014. jan. 30. 20:10
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez valóban eléggé taszító, hogy a feministák csak akkor problémáznak a férfiak és nők közötti megkülönböztetésen amikor azt saját hasznukra tudják fordítani. Nem kell meglepődni azon hogy a szélsőséges akció a feministák részéről szélsőséges reakciót fog kiváltani a másik féltől... Csak hogy máson szemléltessem a dolgot, bár nem tudom mi a te véleményed ezzel kapcsolatban de ez a feminista ügy hasonló a cigány ügyhöz. Ha egy cigányt negatív jelzőkkel illetnek, az botrányos, és rasszizmus és ki tudja még mi... Ha egy magyart szidalmaznak az meg a kutyát sem érdekli, ránk aztán mindenki mondhat amit akar, az nem bűn... Remélem érted az összefüggést.
2014. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk a nők között is vannak eléggé szemetek az igaz. Mondjuk nekem sosem jutott volna az eszembe, hogy összefüggést keressek az egyenjogúság meg az ismerkedés között, de biztos én vagyok hülye, meg selejtes, meg elmeháborodott, ha ez már ilyen természetes dolog lett :)

Legalább te nyugodtan válaszoltál. Az első szerintem már ha tehette volna rég átdöfött volna valamivel.

2014. jan. 30. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!