Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Életetek melyik eseményéről...

Életetek melyik eseményéről tudtok nehezen beszélni, megnyílni valakinek? Miért? Szégyenled, bánod? Rendben vagytok a lelketekkel? Vagy sok a nem szívesen beszélek róla téma?

Figyelt kérdés
Én arról, hogy 14 évesen öngyilkos akartam lenni. Csak aki tényleg közel áll(t) hozzám, annak mondtam el,de nem szégyenlem, hisz az is én voltam, és büszke vagyok arra a nőre, aki kibékült magával, akivé fejlődtem belőle :)
2013. szept. 10. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Biszexuális vagyok..ez a legnehezebb.De ritka ember az,akinek elmondom.A szüleim még nem tudják,de nem is fogják szerintem.
2013. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az egész gyerekkorom, és az apám miatt... de nem beszélek róla senkinek, és akkor nem fáj
2013. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról, hogy általános iskolában gyakran terrorizáltak (csak lelkileg)és sosem tudtam kiállni magamért, nem szoktam beszélni senkinek. Sokan lehet, hogy el se hinnék, mert már nagyon régóta teljesen más vagyok és pont a régi dolgok miatt, ha valaki csak csúnyán néz rám, egyből kikérem magamnak. A családom pl. semmit nem tud ezekről és nem is fog.
2013. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
régen valami hasonló volt velem is. Nem szívesen beszéltem a gyerekkoromról. De mára rá jöttem, hogy nekem a gyógyír az, ha mindenkinek elmondom. Rólam igazából mindenki tud mindent. Evvel kivédem a rossz indulatú pletykálkodásokat is, mivel mindenki tudja az igazat. Nekem ez segített, annyit beszéltem a legrosszabb momentumokról az életemben, hogy elfogadtam és békésen tudok vele együtt élni, és nem rémisztget mint egy szörnyeteg..
2013. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. szept. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!