Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt rosszul tettem szerintetek?

Ezt rosszul tettem szerintetek?

Figyelt kérdés
Jártam egy okj-s tanfolyamra aminek most lett vége! Az osztálytársaim a sikeres vizsga végett szerveztek este egy kis összeröffenést egy jó kis helyen. Csak az a baj, hogy habár mindenkivel jóban voltam, de nagyrészt idősebbek voltak nálam, én voltam a legfiatalabb. Nem egy-két évre gondolok, hanem többre. Bár van aki nem olyan sokkal, de én igazából egyikhez sem kerültem túl közel, alig beszéltem velük. Meg gondolom mindenki a valakiével megy, én meg nem tudnék kivel menni, és nincsen kedvem egyedül hazajönni a sötétben, mert úgyis leszarna mindenki. Azért meg nincs értelme elmenni, hogy csöndben ücsörögjek. Ti elmentetek volna?
2014. jan. 31. 20:22
 1/2 anonim válasza:

Nem mentem volna el.

Ez nem egy gimis osztály vagy valami, hanem egy tanfolyam, jó eséllyel soha nem is látjátok egymást ezután. Főleg ha idősebbek is nálad és nem kötöttél barátságokat a tanfolyam során...

Szerintem ők teljesen jól érezték magukat nélküled is, ne értsd félre na nem azért mert nem kedveltek, hanem egyszerűen akik elmentek oda jól elvoltak és kész.

2014. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na én is így voltam vele. Ráadásul akit még a legjobban bírtam, az meg el sem tudott menni. Nem tudok igazából miről beszélni velük, annyira bíztam benne, hogy olyan korúak lesznek mint én, de mindig kifogom bármilyen közösségbe megyek, hogy vagy idősebbek, vagy teljesen a szöges ellentéteim. A kapcsolatépítési stratégiám egy nagy nulla. főleg így. Mindenki csak egy tapasztalatlan kis fiatalkának nézett itt úgy éreztem, vagy csak nekem van üldözési mániám. Pedig nem is vagyok már tizenéves.
2014. jan. 31. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!