Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek rosszul tettem?...

Szerintetek rosszul tettem? Szemét dolog volt tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy buliban volt egy srác, aki nem lakik tőlem messze, de nem egy suliba járunk. A buli után felvett msn-re, hogy tetszem neki, stb., nekem viszont már akkor se jött be. Mindig írogatott, de azt hiszem észrevette, hogy kerülöm (msn-en...). Abbahagyta. Tegnap ugyanott voltam buliban, és ő is ott volt. Amikor meglátott, nem is köszönt. Egyébként nem nagy buli, tipikus "mindenki ismer mindenkit". 1-2 óra múlva láttam, hogy mennyire szar kedve van, meg több ismerősöm, akik ismerték a történetet, mondták, hogy folyton engem néz. Megsajnáltam, kérdeztem barátnőmet, és a tanácsára odamentem hozzá köszönni. Láthatóan jobb kedve lett. Hívott táncolni, gondoltam úgy érti, hogy egymás mellett. Kicsit meglepődtem, amikor megfogta a kezemet, mert amúgy nem vagyok én olyan lány, sőt... Valamilyen indokkal leráztam, mert elég sz*r helyzet volt számomra. Utána még egyszer táncolnom kellett vele, mert többször is nemet mondtam valamilyen kifogással. Barátnőm mondta, hogy amikor egyik haverommal táncoltunk (de nem kézenfogva) és röhögtünk a hülye mozdulatainkon, végig bámult. Később is lehajtott fejjel iszogatott és ült. Meg kihívott beszélgetni, én kimentem vele, erre megfogta a kezemet, amikor mentünk ki. Én meg elvettem... Amikor bementünk, átkarolta a derekamat. Olyan kellemetlen volt. Amikor jött értem bátyám, siettem, hogy ne kelljen várnia, így nem tudtam tőle elköszönni, szerencsére, mert szerintem megpróbált volna megcsókolni. Nekem viszont ez lenne az első csókom, és nem szeretném ilyenre "elpocsékolni". Utánamszólt, kérdezte, hogy megyek-e, mondtam ja, és intettem neki. Most olvastam msn-en a kiírását, hogy "uhh, ezt jól elb*sztam." Azt hiszem, erre írta. :S


Szóval a kérdésem: szerintetek nem kellett odamennem hozzá? Félek, hogy ezzel "felszaggattam egy sebet". De az is bunkóság lett volna, ha le se sz*rom. De talán kevésbé esett volna neki rosszul. Nem tudom. Szerintetek mi lett volna a helyes?


Én 15, ő 16 éves.


2010. júl. 25. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem jön be a srác, nem kellett volna odamenned. Légy vele egyértelmű, lehet, hogy ő másképp értelmezte, bíztatásnak, vagy valami ilyesmi. Hamarabb kiheveri, ha nem mész el vele ide-oda (táncolni, meg egyebek)Vagy mondd meg neki, hogy nem jön be.
2010. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác most őrlödik, úgy mint Te, nem tudja igazán mi a szitu. Írd meg neki egyértelmüen, hogy mit gondolsz, próbáljon elfelejteni és továbblépni.
2010. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, te nem tettél semmi rosszat, kedves kérdező :) Az, hogyha valakivel nem csókolózol, azért, mert nem szimpatikus, akkor az egyáltalán nem rossz döntés, nem szemétség. Lehet, hogy elb*szta, de attól Te nem leszel szemét, ne izgulj :)

14/F

2010. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h álljon le veled mer nem lehet köztetek semmi, ha te se akarod azt kész.. :)
2010. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg jobb lenne, ha egyértelműen elmondanám neki, hogy nincs semmi, de akkor is izgulok. Nem szeretek megbántani senkit, mert tudom milyen, amikor visszautasítanak. De azt is tudom, milyen az, amikor tele vagy kérdésekkel, és nem kapsz választ. Bele se kellett volna keverednem. Ráadásul rengeteg közös ismerősünk van, ők is mit fognak gondolni... De nem baj, megmondom neki egyértelműen, mi a helyzet. Köszönöm mégegyszer a biztatást! :)
2010. júl. 25. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is el kéne vele beszélgetni udvariasan szépen nyugodtan higgadtan és megmagyarázni neki, hogy még ezer lány van rajtad kívül. Lépjen tovább nem ragadhat le nálad.
2010. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!