Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha egy férfi/fiú nem...

Az baj ha egy férfi/fiú nem szeret sportolni és ezeket nem akarja?

Figyelt kérdés
Nem akarom ezeket a dolgokat:autot vezetni(autot),inni(mármint sőr,bor)dohányozni,drogozni

2014. febr. 1. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
engem spec. nem zavar, nem mindenkinek tetszik ugyan az..
2014. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mirk ***** válasza:

Nekem nem. Biztos, hogy van olyan, akinek igen.

Kinek a véleménye számít?

2014. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az attól függ.

ha szüksége lenne a sportban megszerezhető képességekre,pl jól bunyózna ha boxolna,vagy tekintélyt parancsoló külsőre tenne szert ha kondizna.

de ha az élete maximálisan békés és veszélytelen,túl szép nőt sem akar maga mellé,akkor ezek a sportok számára céltalanok valóban.

a szív érrendszer edzéséhez meg elég heti párszor szobaringázni.

2014. febr. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem csak az autós dolog zavarna.
2014. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cli_hlt ***** válasza:

Volt egy autóm kb. 2 hónapig és utáltam. Nem csak azért mert egy vacak volt, :) hanem mert beláttam, hogy nincs szükségem egy pénztemetőre, hogy a s*ggemet cipelje, ráadásul rettenetes vezető vagyok (türelmetlen, agresszív és figyelmetlen).


Az alkoholt nem szeretem, csak ritkán jön meg a kedvem az ivásra, akkor is igyekszem nem betegre inni magam, amiben a társaság ritkán segít, sajnos az alkoholfogyasztásnak borzalmas a kultúrája.


A dohányt szeretem, de nem vagyok függő, kb. havonta gyújtok rá valamire, szóval igazából dohányozni sem dohányzok.


Sok kábítószerekkel találkoztam már, olyanokkal, hogy az emberek 99%-a a nevüket sem ismeri (és ezek nem az új cuccok :) ), ebben mondjuk különbözően gondolkodunk.


Így kb. 30 évesen egyik sztoriból sem volt különösebb hátrányom.


Az életstílusodat többnyire magad választod. Meglepően sok választásod van, csak nyitott szemmel kell járni, és legjobbat kihozni a helyzetből.

2014. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es miért?
2014. febr. 2. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!