Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Számít az nálatok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Számít az nálatok, hogy szeressen sportolni a férfi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, csinálja, amit szeret, de ne kényszerből.
2012. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel én is sportos típus vagyok, ezért igen, sokat számít.
2012. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 amélia válasza:

Nekem alapból inkább a sportosabb srácok jönnek be..

Mivel én is azért elég rendszeresen sportolok, ez mindenképpen pluszpont, ha őt is rábírom venni egy kis futásra, bicózásra, stb.

De végülis az sem zavar, ha nem szeret különösebben sportolni, feltéve ha olyan az alkata, hogy nincs rá szüksége:) 20l

2012. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, mert én is nagyon szeretek sportolni, és csinálom is rendszeresen:)


Nem szeretem ha punnyadt (még lányba se), akik belehalnak egy 1 kmes sétába is:)

2012. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pl néha eljöhet velem biciklizni vagy kocogni,sétálni.Szóval ezek a dolgok ellen ne lázadjon :D
2012. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!