Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy, hogy ha...

Miért érzem úgy, hogy ha Justin Bieber meghal, öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 00:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
8.-nál a pont.Biebert jobban szereted mint anyukádat?
2014. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lányom lenne akinek ezen, ilyenen jár az esze még lehet, hogy jól meg is pofoznám.
2014. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nehogy öngyi legyél. Nem éri meg. Ugyis megbánnád :)
2014. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
23%
Ez azoknak szól akik leb*zizzák meg stb. Biebert, fiú vagyok én is (NEM B*ZI!!!) de szerintem 99,9%-ban aki a Biebert b*zizza az csak irigy rá!!! Mert tudja hogy ő soha az életben nem lesz olyan sikeres meg nem kaphat meg annyi csajt az életében mint ő! És ez így van mindig azt cikizik akire irigyek az emberek:)) De nem kell irigykedni lehet örök életetekre egyedül maradtok mert egy csajnak sem kelletek. Ahelyett hogy őt cikiznétek foglalkozzatok a saját dolgotokkal és a saját életetekkel, közületek szerintem millió sokkal b*zisabb, csunyabb stb. Ennyit szerettem volna hozzáfűzni, most jöhetnek azok a kommentek hogy te is b*zi vagy stb. de igazából nem érdekel gondoljatok azt amit akartok de előbb tükörbe is kéne nézni
2014. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
23%
JA meg hozzátenném, hogy ha annyira nagyra vagytok magatokkal akkor nyugodtan küldjetek ide képet és mi is véleményezünk titeket!;)
2014. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a cikizés a lényeg most.Hanem a kérdező elég idióta lehet.
2014. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a 15-ös hozzászólónak igaza van :D
2014. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

15ös... A világon a legrosszabb, érv az, hogy valakit csak azért utálnak az emberek, mert irigyek rá... De komolyan! Egy normális ember a cselekedetei alapján ítél meg gy másik embert, és Justin felett elég sok mindenért lehetne ítélkezni. Vajon miért nem pikkelnek az emberek mondjuk Daniel Radcliffere, Demi Lovatora, vagy Jennifer Lawrencere? Nos, a meglepő válasz az lehet, hogy ők emberileg sokkal normálisabbak, mint Justin.

Kérdező, te meg ne aggódj, Justin valószínűleg még jó ideig nem fog meghalni, és mire ez majd bekövetkezik, addigra szerintem már nem is fogod annyira szeretni.

Mellesleg leb^zizni, meg nőként utalni Bieberre hihetetlenül bunkó dolog. Ha nem szeretsz valakit, akkor végtelenül sok jelzőt lehet találni rá a szép magyar nyelvben, ne legyetek tiszteletlenek a homoszexuálisokkal, meg a nőkkel szemben. (Nem csak Justint nem szabad b^zizni, hanem senkit! - legyen ez a nap tanulsága)

2014. febr. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
19 es a 15 ös válaszoló vagyok, abban az egyben igazat adok neked hogy nem kell b*zizni senkit, főleg azt nem értem ha valaki nem szimpatikus valakinek miért kell így kimutatni, azt hiszik hogy ők ettől jobbak, többek lesznek? Fojtsa magába vagy csináljon a gondolataival azt amit akar de így kinyilvánítani hogy "Ő egy b*zi cs*nya gyerek meg stb.) Szerintem aki ilyeneket ír arról is lehetne egy kettő dolgot mondani nem igaz? És hát igen vannak neki is húzásai de szerintem mindenkinek vannak csak arról nem áradozik a média, meg azért mondhatjuk hogy azért média is túloz egy picit pl. a múltkori rendőrségi üggyel nem is ivott nem ment gyorsan mégis azt állították hogy részegen versenyzett:D Nem akarom őt védeni de szerintem mindenki csakis úgy alkosson véleményt ha személyesen ismeri és ne ilyen rtl meg stb adók szerint:)
2014. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem nézek rtl-t XD Szerintem az már talán elmondhat valamit egy emberről, ha deportálni akarják azzal az indokkal, hogy ön- és közveszélyes. Ráadásul hatalmas rajongótábora van, aminek naaaagy része tizenéves, sőt, tizenöt-hat év alatti, ami azért elég befolyásolható életkor, és egy fiatal felnőtt lássa már be, hogy gyerekek vesznek róla példát. Magyarán a törvény előtt ugyanaz, hogy Snoop Dogg csinál valami rosszat, vagy Justin Bieber, de a hatás kb olyan, mintha Hello Kitty kezdené irtani a Vietcongokat, nem pedig Rambo.

Jó, nem ismerem Justint személyesen, de ennyi erővel Osama bin Ladent se XD

2014. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!