Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Justin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Justin Bieberbe, és szeretnék vele kapcsolatba lépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik Justin Bieber, és már sírok is utána, fogalmam sincs, mit tegyek. Hogyan vagy min keresztül tudnék vele kapcsolatba lépni? Kérlek segítsetek, várom a válaszokat. Előre is köszi :)

2014. jan. 7. 23:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
2014. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
az öngyilkosság megfelelő lépés lenne!
2014. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Lezbi vagy?!?!?!?
2014. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
84%
Minden problémát a gyökerénél kell kezelni. Ha megszűnik az ok, elmúlik a probléma. Szóval, lődd le a csókát. Csajt. Izét.
2014. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon faraszto vagy, majd a jopar millio lanybol teged valaszt... Ha sikerul akk elmegyek apacanak :DD 16/L
2014. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Veszel egy BRAVO magazint, és benne van a levélcíme.
2014. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
most hívtam telefonon, azt mondta ő nem akar veled kapcsolatba lépni, sajnálom:(
2014. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Egyél pacalt!
2014. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tömd meg a nadrágod dinamittal és kezdj el a tábortűz mellett táncolni, hátha.
2014. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, hogy ha valaki bevallja, hogy tetszik neki Justinka, miert kell egybol azt mondani, hogy öld meg magad. Mert ez egyaltalan nem vicces..ilyennel normalis ember nem szorakozik. Kert segitseget, ha normalis valaszt nem tudsz adni, akkor inkabb "fogd be a pici szadat". :)

En is utalom azt a gyereket, mielott meg jonne a valasz, hogy en is odaig meg vissza vagyok erte. Ruhellem!

Tanacs a valaszolonak: Felejtsd el, ugysem lesz belole semmi. Epp ennyire lehetetlen az is, hogy felvedd vele a kapcsolatot. Keress magadnak mast:) pl. a sulidbol :)

2014. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!