Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szerelmi bánat miatt lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerelmi bánat miatt lesz öngyilkos, annak más problémái is lehetnek vagy elegendő a szerelmi bánat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
elég
2013. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is majdnem öngyilkos lettem. De volt még mellette más is.
2013. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, önmagában a szerelmi bánat nem elég.
2013. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen,nekem szerelmi bánatom nem volt,de más gondjaim voltak nagyon sok az életben,túl sok is.

A legrosszabb az,hogy nem volt még kapcsolatom,barátnőm soha,barátaim nincsenek és teljesen magányos lettem.A családomban is nagy gondok vannak,mindennapos veszekedések,alkoholista az apám és részeg mindennap és még sorolhatnám.

Én ezek összetevője miatt akartam megtenni sokszor már,de a józan ész mindig helyrebólintott és azt gondoltam,hogy Anyu és a tesóm miatt nem tehetem meg,mert nekik még szükségük lehet rám az életben,és értük kell harcolnom,semmi másért.

2013. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Más problémái is vannak. Ráadásul aki igazán szereti a másikat, nem teszi ki olyannak, hogy a nyakába sózza a halála miatti felelősséget és bűntudatot.
2013. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Nekem a nagymamám mindig azt mondta, hogy aki öngyilkos lesz, az egy gyáva ember. A saját kis (mert jellemzően kis dolgok!) problémáit úgy próbálja megoldani, hogy a szerettei vállára iszonyatos terhet ragaszt.
2013. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De ha a szerettei eléggé szeretnék, akkor nem lenne öngyilkos, szóval...


amúgy szerintem nem elég, kell ahhoz más probléma is. Aki úgymond egészséges ilyen szempontból, pár hét, hónap alatt túlteszi magát a szakításon, ha alapjáraton jó neki.


18/L

2013. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 The Heartless válasza:
Hahh... Csak az olyan tipikus gyenge jellemek lesznek szerelmesek, és a még gyengébbek szerelmi bánatosak....
2013. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!