Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Járok pszihológushoz, mert...

Járok pszihológushoz, mert táplálkozási zavarom van. Pár hónapja felmerült, h lehet biszex vagyok, és egyedül ezt nem tudom megemészteni. Errő is beszélhetek a pszihiáterrel?

Figyelt kérdés
Volt már egy kis közöm lányhoz, de ezt a szüleim nem tudják. Ha a pszuhológusnak mesélek erről, akkor elvileg nem mondja senkinek az orvosi titoktartás miatt. Szóval akkor el meséljem ezt is neki? Mert eléggé nyomaszt ez a tèma. 14l
2013. okt. 25. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
mivel nem tudod megemészteni és étkezési zavarod van,ezért szerintem a témába vágó ez a dolog is...
2013. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pszichiáter és pszichológus nem ugyan az... szóval hova jársz?

egyébként beszélhetsz vele erről is.

2013. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pszihológushoz járok. Csak olyan furán jönne ki ha ezt elkezdeném mesélni. Lehet, h össze függ a zavarommal, az h melyik nemhez vonzódom?
2013. okt. 26. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmondhatod neki nyugodtan, nem adhatja tovább a szüleidnek. Igen, összefügghet a táplálkozási zavaroddal, sőt, össze is függ szerintem, főleg ha ennyire nyomaszt a dolog.

Egyébként nem kell megijedned attól, hogy biszex vagy leszbikus vagy, fiatal vagy még, az az egyszeri alkalom lehetett pusztán kíváncsiság is. Vagy továbbra is a lányok tetszenek? Mindegy, a lényeg, hogy ezt még simán kinőheted, de ha nem fogod, az se baj.

2013. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most is tetszenek a lányok.
2013. okt. 26. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Összefügghet, bár ez inkábbb társadalmi nem (gender) kérdése lehet mintsem azé, hogy kihez vonzódsz. A fiúsabb lányok vagy genderqueerek, egy része nagyon szenved attól ha nőies külsőt dobott nekik az élet, és hiába öltöznek nemtelennek, furán áll rajtuk az alakjuk miatt. Egy ilyesmi jókis testképzavar simán okozhat étkezési zavart.


Szóval igen, mesélj róla neki. Különösen ha nyomaszt.

2013. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És a fiúk is tetszenek? Vagy csak a lányok?


Továbbra is azt mondom: nyugi :-) 14 évesen van, aki még el sem kezdett érdeklődni a másik (vagy akár saját) nem iránt... korai lenne mg bármit is kijelenteni.

2013. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológusoddal mindent megbeszélhetsz. Ő segíteni fog. Bízzál benne. És ő se beszélhet a dologról senkinek se.
2013. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!