Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megoldás? Valaki érez hasonlóan?

Megoldás? Valaki érez hasonlóan?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm magamat. Senkinek nem tűnik fel jól takarom. De ha meglátok egy tükröt, ledermedek es a sírás kerülget (nem vagyok csúnya vagy ilyesmi csak annyira gyűlölöm magam hogy remegni kezdek). Néha ok nélkül csak úgy rám tör és (mivel nem rég leszoktam arról hogy a combomat vagdosam hogy lássam megmaradnak e a hegek) elkezdem teljes erőből verni a combomat.
2014. febr. 7. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem érzek így, de ismerek olyat aki igen. megoldás? nemtudok.. légy erős, idővel jobb lesz:)
2014. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:
Szerintem meg kellene találni, hogy mi ennek az oka. Kell, hogy legyen valami indok amögött, hogy utálod magadat. Ha megfogalmazni nem tudod, miért érzel így, akkor valami tudatalatti oka lehet, talán trauma vagy ilyesmi. Szerintem lehet, hogy pszichológushoz kellene menned. Tudom, tudom, nem akarsz, a legtöbb ember így van ezzel. De pszichológushoz járni nem azt jelenti, hogy bolond vagy. Nem olyan szörnyű, mint monják. (Higyj nekem, én is jártam.)
2014. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy idovel jobb lesz de a jelen is szamit. Jártam (ne varjatok hogy leirjam azt a szot.) amikor minden ejszaka remalmai voltak, alvajartam, es beszeltem almomban. Abbahagytam mikor kigyogyultam ezekbol. Van oka. Egyszeruen gyulolom magam amiert lusta vagyok hazudok, es azert is gyulolom magam mert sajnalom magam.
2014. febr. 8. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!