Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nagy kerek NULLA vagyok....

Egy nagy kerek NULLA vagyok. Szerintetek van megoldás?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Az életnek "szépnek" kellene lennie, tele kellene lennem célokkal... Esetemben még sincs ez így...


Két éve egyetemre járok (igazából nem nagyon akartam ezt), már megéltem egy szakváltást is, nem mintha a jelenlegit jobban szeretném, mint az előzőt, de legalább az eddigi állás szerint a jegyeim "jobbak".


Nincs egy olyan dolog sem, amiben jó lennék... Próbálkoztam már annyi mindennel. Gitározással, zongorázással, rajzzal, írással, de reménytelen, nincs bennem egy deka kreativitás sem... Sportokban is rettenetesen béna vagyok.


Barátaim sincsenek, pedig mindezek ellenére nem vagyok egy bezárkózott ember.


Abszolút semmi nincs, aminek "élhetnék", ami egy kis célt adna vagy egy pici értelmet ennek az egésznek...


21/F



2013. nov. 22. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyere trollkodni a gyíkponthura. Egy próbát megér, nem?
2013. nov. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Élj magadért és ne mások miatt.
2013. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán nem segít, de had vegyek le a válladról egy morzsányi terhet azzal, hogy nem vagy egyedül.
2013. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna basszus....
2013. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mondok valamit, amit amúgy is tudsz. A világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely, és bármilyen tökös srác vagy, térdre kényszerítenek ha hagyod, és soha nem engednek felállni. Senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az élet, de nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni. Bírni kell a pofont, és muszáj menni tovább. Csak így lehet győzni. Ha tudod, hogy mit érsz menj és küzdj meg azért, ami jár, és közben viseld el a pofonokat! Ne mutogass másra, ne mond, hogy nem te vagy a hibás, hanem ő, vagy ő, vagy akárki. Ez gyáva duma, és te fiam nem vagy gyáva, te jobb vagy annál!"


Ennél többet nem tudok hozzáfűzni!

2013. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos, akkor árnyaljuk egy kicsit...


Ez az állapot már legalább 4-5 éve tart.


Gyerekként soha nem csinálhattam azt, amihez igazán kedvem lett volna, helyette mindig tanulni kellett (de csak és kizárólag reál dolgokat), merthogy "abban van a jövő és abból lehet megélni"... Csakhogy hiába mutattak pozitív irányt a jegyeim, ez igazából vajmi keveset jelent, mert amit megtanulok sem tudom úgy, hogy annak később haszna legyen... Cserébe az összes kreativitásom kihalt belőlem.


Totál ki vagyok égve és nem tudok ezzel mit kezdeni... Bármit is csináltam ebben a pár éve már tartó periódusban, soha nem volt semmilyen pozitív visszhangja... Ma pedig már nincs semmi, amit akár csak egy kicsit is szeretnék csinálni.

2013. dec. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!