Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meleg srácok/férfiak, tudnátok...

Meleg srácok/férfiak, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem meleg vagyok. Egy ideje próbálok rájönni az igazságra (vagy bevallani magamnak? ki tudja... ), de úgy érzem valaki olyannal kellene beszélnem, aki a saját bőrén tapasztalta/tapasztalja meg ezt a folyamatot, állapotot.


Átfutottam már sok dolgot... úgy értem feltettem magamnak a sztereotíp kérdéseket, miszerint nagyrészt lány barátaim vannak-e, stb. De szükségem lenne egy "szakvéleményre", ha szabad ilyet mondani: egy melegre, aki fel tudna nekem tenni pár kérdést.


Van olyan valaki tehát, aki szánni tudna egy kis időt erre? Ha igen, akkor légyszives privátban írjatok.


Nagyon szépen köszönöm előre is!

(18 F)



2014. febr. 9. 00:09
 1/7 A Fekete ***** válasza:

- Fiúkra gerjedsz: meleg vagy

- Lányokra gerjedsz: heteró vagy

- Minkét nemre gerjedsz: biszex

- Ha úgy érzed, nem a megfelelő nemű testben vagy: transznemű

- Állatokra gerjedsz: zoofil/ bestiofil

- öregre: gerontofil

- Halottra: nekrofil

- Gyerekre: pedofil

- serdülőre: efebofil

Ezek leágazásai és kiegészítései a különböző fetisiszta irányultságok, amiket lehetetlen felsorolni. Remélem segítettem.

2014. febr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Minden meleg srácnak van ilyen időszaka.

Jómagam is, csak tavaly óta ismerkedek.

Ha úgy érzed, akkor meleg vagy. Ez ellen nem tudsz mit tenni.

20F

2014. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ftf1983 válasza:
Minden meleg átmegy ezen a folyamaton, ki előbb, ki később, kinek rövidebb, kinek hosszabb ez az időszak. Én 25 éves koromra raktam helyre magamban a melegségemet és azóta élek teljes értékű emberként.
2014. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)


#1: tudom, hogy van olyan, akiknél ez nem vicc, de a lista végén összeállt a fejemben egy megmosolyogtató verzió: gerontonekrozoofil :D Köszönöm, hogy írtál!


Nektek mi segített abban, hogy nagy magabiztossággal kimondjátok (magatoknak), hogy melegek vagytok?

Volt egy döntő esemény? Gondolat? Személy?

2014. febr. 9. 10:59
 5/7 A Fekete ***** válasza:
Én a mai napig nem érzem magam melegnek, pedig idáig csak fiúkkal voltam, én jómagam vagyok és kész.
2014. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hello.Minél jobban erőlteted ezt a dolgot,annál jobban belezavarodsz.Ne foglalkozz azzal,hogy meleg vagy-e.

Azzal foglalkozz és azt a kérdést tedd föl magadnak:

Boldog vagyok?

Mindegy,hogy ki homo,hetero,bi stb.....ez nem lényeg.

A boldogság kérdése a tét.Ha megtalálod a boldogságodat,akkor majd jön magától hogy melyik "csoporthoz" tartozol..

Kívánok neked hozzá erőt,kitartást!!!

2014. febr. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Andreas Bruno: nagyon köszönöm! :)
2014. febr. 10. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!