Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, fiúk, férfiak! Szerint...

Srácok, fiúk, férfiak! Szerintetek ez mit jelent? Mit akar tőlem, ti mikor viselkednétek így?

Figyelt kérdés
Szóval lassan egy hónapja kerülgetjük egymást...egyszer beugrós voltam egy helyre,melóztam,ahol ő kiszúrt és a nevemet megkérdezte,kerülgetett egész este,sejtettem,hogy tetszem neki.Aztán jött a facebook,ahol bejelölt és a mai napig beszélgetünk. Az elején nagyon akart velem találkozni,de mindig késő este szólt,az meg nekem nem volt jó. Aztán ünnepek. Majd egyre kevesebbet írt,ekkor elhívtam én,hogy na jó talizzunk ekkor itt meg ott,mire lemondta,hogy neki az nem jó. Én innentől kezdve többet nem hívtam. Ritkultak a beszélgetések,de mostanában megint sokat írt,és elég kedves meg folyton mondja,hogy találkozni kéne,de soha nem konkrét,hogy na akkor itt ekkor tali! Csak mondja,hogy na majd egyszer vacsizik nálam meg hasonlók. Engem már kezd idegesíteni a dolog, elvégre egy vadidegennel beszélgetek ,jó lenne már találkozni,mert élőben azért más. Mi lehet ? :/ Meg egyébként elég furán viselkedik néha, pl egyszer ultra kedves,máskor meg kb le se .... Meg azt is észrevettem hogy elég önbizalom hiányos.
2014. jan. 17. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha épp nem ír, akkor valaki mástól kap jeleket, és téged az ő javára hanyagol.
2014. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyit tudok,hogy elég elfoglalt, azt meg is értem, mert nekem is sok dolgom van,de azért kicsit furcsa,hogy ennyi ideje beszélgetünk és nem igaz,hogy nem bír annyit csinálni,hogy megmondja, na akkor mondd meg mikor érsz rá,hol találkozzunk. Én ugyan nem fogom mondani,mert én vagyok a lány,meg egyszer már elutasított úgyhogy ... lehet nem is lesz ebből semmi így..
2014. jan. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!