Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, srácok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, srácok! Ti járnátok egy beszédhibás lánnyal? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lényeg, a lényeg, hogy rosszul nyelek, ezért bizonyos hangokat (t, d, l, n, r, sz, z, c, s, zs, cs, ty, gy, ny) nem tudok szépen, tisztán kimondani, de nem vészes. Valamint ezért az első két fogam kicsit kintebb áll, de ez sem oly' feltűnő.



Titeket ez zavarna? Kizáró ok lenne?


u.i.: eddig mindenki nyugtatott, hogy nincs baj, de a napokban találkoztam egy logopédus ismerősömmel, aki felhívta a problémára a figyelmemet. Nem mellesleg rádióban dolgozom.


20l



2014. jan. 24. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy igen

de így hogy nem hallom hogyan beszélsz azért kicsit nehéz belegondolni

2014. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nalam a "ty" hibas kimondasa valook
2014. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha értem mit mondasz. Meg egy logopédustól mit vársz, szakmai ártalom, hogy egyből meglátnak egy ilyet :)
2014. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Képet?
2014. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyi nyugtat, hogy nem akkora nagy a baj, ha már rádiónál mernek alkalmazni
2014. jan. 24. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
hmm-hmm. Ez elgondolkodtató!
2014. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bocs, hogy nőként válaszolok, de ugyanezzel "küzdök" én is, és a férjem kifejezetten a szexepilemnek tartja, bár számomra is érthetetlen :)

2014. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem cukiiiiii
2014. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, elég hülyén beszélek, olyan, mintha lenne valami idegennyelvi akcentusom, kicsit raccsolok, rosszul hangsúlyozok, éneklősen beszélek, és ha valahol szerepelek, mindig megkaptam már, hogy elég gáz. :-S Ja, és visszahallgatva is elég bizarr. XD

Ennek ellenére úgy vettem észre, hogy a pasikat ez nem zavarja egyáltalán, sőt, tényleg sokan találnak benne valami cukit.

Szerintem ennek az lehet a magyarázata, hogy valaki beszédéhez egész könnyen hozzá lehet szokni, és akkor már nem feltűnő. Szóval nem zavaró. :-)

2014. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy rövidke szöveget ahogy elmondod és linkeld be, úgy meg tudjuk állapítani, hogy az "édes" a tűrhető vagy a szörnyű kategóriába esik a beszéded. :) Persze én szerintem nem igazán kizáró ok csak akkor ha már külön erőteljes koncentrációt igényel, hogy értsem amit mondassz.
2014. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!