Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen képességek kellenek...

Milyen képességek kellenek annak aki tanulmányok munka és kapcsolatok terén szeretne sikeres lenni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egy lúzer vagyok. Még gyári melót se találok magamnak, nemhogy jó helyekre bevenni magam ahogy a többi volt osztálytársnőm a "nagymenők". Nekik persze minden összejött. Jó állás, vőlegény. Nekem kapcsolatom sincs mert a legutóbbi is csúnyán átvert, a főiskolát 6 éve nyúzom (rohadt matek). Az emberek körében népszerűtlen vagyok, nem járok társaságba, nincs egy igaz barátom se és elég beteges is vagyok. Legszívesebben lehúznám magam a retyón de mégis él bennem a remény és a küzdeni akarás. :(
2014. febr. 10. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A Te helyzetedben szerintem, pont az kell, ami még szikraként él benned. A remény és a küzdeni akarás. Ne hasonlítsd magadat másokhoz, nem tudhatod, hogy ők mennyire érzik jól magukat a bőrükben (vőlegény, jó állás, rengeteg pénz mellett is lehet az ember nagyon maga alatt és ez is teljesen rendben van és normális). A saját belső mércéd szerint élj és ne hagyd, hogy az a szikra kialudjon, inkább próbáld meg lángra lobbantani. :)

2014. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. febr. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!