Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek pirosodás ellen?

Mit tegyek pirosodás ellen?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon zavar,hogy ha történik velem valami cikis dolog,akkor lángvörös leszek,és ezt nem csak a többiek látják,és röhögnek rajtam,hanem én is érzem,majd' szét robban a fejem...érzem,ahogy fokozatosan megy fel a nyakamból a vér,és éget.(vagy ha nem onnan,akkor génhibás vagyok :}) Mit tehetek ez ügyben? Mit csináljak,hogy ne pirosodjak ki folyton? Van erre valami önuralom gyakorlat?:) 14/L
2009. dec. 8. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
alapozó?
2009. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt rakok fel...de sajnos azt is átvörösli az arcom..:D
2009. dec. 8. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én is pont ilyen vagyok, és erre nincs gyógyír! Velem is ha valami ciki történik, vörös leszek, ami még önmagában hagyján, de mikor elkezdenek röhögni rajtam, akkor még inkább zavarba jövök, és ha lehet még vörösebb leszek. Tehát sajnos erre az egyetlen megoldás, ha nem kerülsz kellemetlen helyzetbe, ami lássuk be szinte elkerülhetetlen olykor olykor.
2009. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, csak én nem elvörösödöm, hanem egy nagyon rossz/kínos érzés fog el. Ez mindössze annyiban különbözik a vörösödéstől, hogy mások nem látják.

Ez egy olyan reflex, ami teljesen önkéntelen és nem egyszerű kontrolálni, nekem legalábbis eddig nem nagyon sikerült.

Na de azért sikerült egy kicsit, így: amikor elgondolkozom magamba és felidézem, ugyanúgy elfog az a kellemetlen rossz érzés, de minél többet játszom le magamban, annál kevésbé rossz.

De szerintem teljesen soha nem fog elmúlni.

2009. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen..sajnos már rájöttem,hogy senki sem lehet tökéletes! :D:D köszi a válaszokat!! ----de talán van egy tudós itt a gyakorikérdéseken,aki feltalálja a pirosodás elleni módot!!:D----
2009. dec. 8. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Énis mindíg elvörösödök, de énis nevetek magamon ojankor, vagy csak aranyosan nézek, és ugy elütöm a témát:D

Meg az is segíthet, ha hirtelen valami másra gondolsz közben, ami eltereli a gondolataid, és akkor már elképzelhető hogy el is illan a pirulás ha ügyesen csinálod :D

2009. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
( előző: bocs a ly->j ér:D)
2009. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha. Embert nem ismertem, aki ne tartott volna fenn külön helyet a szívében az édi kis pirosodós lányka ismerőseinknek. Igazi ajándék ez nektek, el se mernétek hinni, mekkora :)
2009. dec. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sajnos én is ezzel a problémával küszködöm.Teljesen megszünetni nem tod.A legjobb talán az alapozo,ha másra gondolsz v ha kerülöd az ilyen helyzeteket, esetleg a pirosito.
2009. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. dec. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!