Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Röhögőgörcs ellen valami ötlet?

Röhögőgörcs ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sűrűn kapok röhögőgörcsöt és ettől már szenvedek. Van valami ötlet a gátolására???
2011. okt. 1. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
nézz tükörbe, hátha rosszul leszel
2011. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami terápia? ez már elég betegesnek hangzik:(
2011. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Próbáld visszatartani a lélegzeted.

Tudom, hogy az inkább csuklásnál jó, de végül is, ez is jórészt a rekeszizom görcsös rángatózásán alapul.

Nem tudok jobbat.

2011. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leszarom tabletta
2011. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fogd be az orrod xD és akkor elmúlik de ha nagyon röhögsz vigyázz bedugul a füled jártam már úgy xD am én is sokat röhögök eléggé xD
2011. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok, már tettem is fel kérdést.

Nekem az szokott lenni, hogy egy teljesen kellemetlen helyzetben(pl. mikor nagy csönd van, de sok az ember) eszembe jut, hogy "fúú, milyen ciki lenne, ha most rám jönne". Ilyenkor 95%-ban tényleg rám jön. Először csak furcsán kuncogok, aztán kirobban belőlem.

2011. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!