Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le a félelmeime...

Boxer88 kérdése:

Hogyan győzzem le a félelmeimet? Több küzdősporot is megjártam 6év alatt De nem ez a lényeg! Ha valaki olyan jön velem szembe aki (hirhedt bunyós vagy nagyképű automatikus félek tőlle.

Figyelt kérdés
100 kg -al nem vagyok kisdarab nem mondom hogy profinak hiszem magam de volt már 1-2 x utcán is bunyóm és pár év alatt több küzdősportot is elsajátitottam amennyire telett tőllem. De ha valami rosszarcú csúnyán néz rám vagy megpróbál félemlíteni akkor az sikerül neki. Hogyan győzzem le a félelmemet? Hogyan hidjek magamba?
2014. jan. 27. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne külsőleg próbáld megoldani a dolgot (gyúrás, sportok, stb) hanem belsőleg. Gondolom volt valami meghatározó esemény gyerekkorodban. Mondjuk valaki mindig bántott a suliban, piszkált és sokáig éltél félelemben. Vagy tudom is én, állandóan azon rettegtél hogy apád szétver. Magadban nem dolgoztad fel azt a stresszt. Nem a szembe jövő rosszarcú fickótól félsz. Egyszerűen csak azt a srácot összekapcsolja az agyad a régi történéssel és automatikus válaszreakció ugyanúgy a félelem.
2014. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!