Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak? Elmebeteg...

Hogyan változzak? Elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Egy ideje totálisan bekattantam,minden ismerősömet elhanyagoltam,senkivel nem beszélek,nem járok sehová már.

Teljesen meguntam ezt a hagyományos életet,a tanulás,munka körforgását,semmi nem tud már lázba hozni,a szexuális vágyaim is megszűntek!

Folyamatosan az jár az eszemben,hogy harcolni akarok,mint valami középkori vagy ókori katona...de nem emberek,hanem különböző szörnyek(sárkányok,vámpírok,orkok,zombik,élőhalottak,démonok stb.) ellen elhagyatott várakban,kastélyokban,templomokban,romos épületekben!

És mostanában még azt is,hogy Csernobilban mutánsokat gyilkolászok és utána megsütöm és megeszem őket ilyen ötméteres behemótokat is,gázmaszkban járkálok ott és elkapok valami sugárbetegséget!

Mit tegyek,teljesen magam alatt vagyok a sivár életem miatt.


2014. febr. 14. 13:01
1 2
 1/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Kezdd ott, hogy felkelsz a tv és számítógép elől és kimész az igazi életbe, ahol emberek vannak.
2014. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne jatsz ennyit a STALKERral :)
2014. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de ha kimegyek ott is csak ez jár az agyamban.

már nem szoktam :D:D

2014. febr. 14. 13:06
 4/11 anonim válasza:

Nem bántásként, de fordulj orvoshoz, hátha még nem késő...

Akaratod ellenére menj egy kicsit sétálni mintha muszály lenne, szerezz be egy kisállatot tereld el a gondolataidat.. Hallgass zenét néha probálj kikapcsolodni

2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
KILL STRELOK
2014. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Akkor irány a könyvtár, egy izgalmas könyvtől majd elterelődnek a gondolataid.
2014. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is szoktam ilyeneken filózni, de csak utazás közbe ha egyedül vagyok. Majd ha elterjednek a zombik, megkereslek és hősök módjára kaszabolunk majd. :D
2014. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg, csak egy álomvilágba menekültél. Japcsiknál, dél-koreaiaknál divat különösen az, hogy tizenéveseknek fontosabb a virtuális életük sokszor valamilyen számítógépes szerepjátékban, mint az igazi, mert ott legendás, elismert hősök, az életben meg csak nyeszlett kiscsávók.


Csaj kellene neked.

2014. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy ne kerulj bele a TEK adatbazisaba :)
2014. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyeszlett kiscsávó...és nem is játszottam már minimum 3 éve.
2014. febr. 14. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!